Tworzenie aplikacji mobilnych

Aplikacje Android i iOS

Natywne aplikacje mobilne

Tworzymy natywne aplikacje mobilne na urządzenia przenośne – komórki i tablety. Jako nadrzędny cel stawiamy sobie nowoczesny i prosty design. Do wszystkich naszych projektów wykorzystujemy najnowsze technologie i narzędzia (HockeyApp, Appium, Jenkins i wiele innych), dzięki temu możesz być pewien, że Twoja aplikacja będzie spełniała wszystkie wymogi dzisiejszego niezwykle trudnego rynku.

Pełna kontrola nad aplikacją dzięki dedykowanemu systemowi CMS

Nasza firma posiada własny system, który pozwala zarządzać Twoją aplikacją od ręki. Zmieniaj content, zdjęcia, zarządzaj gamą kolorystyczną, czcionkami, modyfikuj zawartość w mgnieniu oka. Stwórz raz swoją aplikację i nadawaj jej świeży wygląd kiedy tylko będziesz miał na to ochotę.

Wykorzystywane narzędzia i języki

Swift

Wszystkie nasze aplikację na platformę iOS tworzymy w oparciu o najnowszy język Apple – SWIFT. Stawiając już dziś na takie rozwiązanie unikniesz w przyszłości problemów niekompatybilności i przymusu przepisywania aplikacji, zyskasz natomiast długotrwałe wsparcie wszystkich systemów operacyjnych i narzędzi wytwarzanych przez amerykańskiego giganta. Nie bój się innowacyjności, stań krok przed konkurencją.

Android Studio

Dedykowane środowisko programistyczne oficjalnie od Google. To na nim powstają wszystkie nasze projekty na urządzenia wykorzystujące system Android. Renderowanie w czasie rzeczywistym, wbudowany system budowania oprogramowania Gradle, wsparcie pracy na dwóch monitorów – widzimy więcej, niezawodność. Wszystkie te i inne cechy tego świetnego oprogramowania pomagają nam dostarczyć dokładnie takiej aplikacji mobilnej jakiej potrzebuje klient.

Aplikacje hybrydowe

Chęć dotarcia do wszystkich użytkowników nie zawsze wiąże się z koniecznością pisania kilku natywnych aplikacji. Jeśli zależy Ci na czasie, masz ograniczony budżet, a Twój pomysł nie wymaga wykorzystywania skomplikowanych funkcji, to aplikacja hybrydowa to rozwiązania dla Ciebie. Nie trać niepotrzebnych funduszy i cennego czasu, postaw na rozwiązanie hybrydowe.

Stwórz z nami aplikację mobilną!

Na start dostajesz od nas 10% zniżki na projekt!