Cloud Hosting

Prywatna chmura obliczeniowa dla Twojego biznesu

Dlaczego warto korzystać z Cloud hosting?

Cloud hosting to nowoczesne podejście do usług serwerowych z użyciem chmury obliczeniowej. Cloud hosting posiada wiele przewag nad tradycyjnymi rozwiązaniami serwerowymi, m. in. niezawodność i bezpieczeństwo. Nie musisz się martwić, że Twoje usługi nagle przestaną działać, chmura to praktycznie 100% pewność stabilności, a dostęp dla osób trzecich jest znacznie utrudniony dzięki zaporze ogniowej (firewall). Te i wiele innych zalet sprawiają, że chcąc wybrać najlepszy hosting, powinieneś postawić na chmurę.

Uzyskaj pełną skalowalność dla Twoich projektów IT

Nieograniczone możliwości zwiększania wydajności. Jeśli boisz się, że w miarę zwiększania ruchu na stronie Twoje serwery mogą stać się zbyt słabe dla dużej liczby użytkowników, to dzięki chmurze możesz być pewien, że nigdy się tak nie stanie. W dowolnym monecie i czasie możesz modyfikować swoje zasoby. Nigdy nie masz ich za wiele, nigdy nie masz ich zbyt mało, zawsze płacisz tylko za to z czego korzystasz.

Profesjonalne technologie i partnerzy

Beyond.pl

Wybierając nas, wybierasz Beyond.pl. Wszystkie nasze usługi serwerowe świadczone są za pośrednictwem firmy lidera w polskiej branży Cloud Hostingu. Nie bój się nam zaufać, korzystamy z tego z czego korzystają najlepsi.

Vmware Solutions

vCloud Suite to jeden z flagowych produktów znanej marki VMware wytwarzającej oprogramowanie do wirtualizacji. Zaawansowane narzędzia odzyskiwania danych, inteligentne zarządzanie operacjami, redukcja kosztów dzięki konsolidacji serwerów. Wybierając naszą chmurę uzyskujesz dostęp do wszystkich zalet tego świetnego oprogramowania.

Bezpieczeństwo

Codzienny backup danych, alternatywne źródła energii, zaawansowane systemy ochrony treści, to zabezpieczenia nasze i naszych partnerów, dzięki którym możesz być pewien, że Twoje dane są całkowicie bezpieczne i masz do nich dostęp 24 godziny na dobę.

Cennik Cloud Hostingu

Łatwy system rozliczeń - płacisz tylko za aktualnie wykorzystywane zasoby, a parametry swojego hostingu możesz dowolnie modyfikować w każdym momencie. Zapytaj nas o ofertę.

Wybierz prywatną chmurę dla biznesu!

Pierwsze 3 miesiące 10% taniej!