Usługi doradztwa z zakresu IT, konsulting, audyty


Doradzimy i pomożemy Twojej firmie

Problemy i rozwiązania w dziedzinie IT to dla nas codzienność. Jeśli zastanawiasz się nad czymkolwiek z zakresu naszej branży, zapytaj nas, chętnie Ci pomożemy. Wykonujemy audyty informatyczne, doradzamy w zakresie doboru rozwiązań IT, usprawniamy procesy informatyczne.

Dobór technologii projektów IT

Każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia, każdy projekt wymaga rozpatrzenia wartych brania pod uwagę technologii użycia. W zależności od tego na czym Ci zależy bezpieczeństwo / szybkość / stabilność, pomożemy Ci wybrać technologie i narzędzia, które dla Twojego pomysłu będą sprawdzały się najlepiej.

Audyty IT

Bezpieczeństwo

Audyty bezpieczeństwa

Jeśli nie masz pewności co do tego jak bezpieczne są Twoje dane na Twoich systemach, zapytaj nas. Przeprowadzimy dla Ciebie audyt, w którym sprawdzimy i znajdziemy wszystkie drażliwe punkty, a następnie pomożemy Ci w usprawnieniu tych części systemu, które będą tego potrzebować. Tak, żebyś wiedział, że możesz czuć się bezpiecznie.

Architektura

Audyty architektury

Kiedy Twój system nie działa do końca tak jak to sobie zakładałeś na początku, to może to być wina wybranego rodzaju architektury. Chętnie sprawdzimy to dla Ciebie i zaproponuje rozwiązanie, które rozwiąże Twoje problemy.

Usability

Audyty usability

Jeśli notujesz zbyt wysoki współczynnik odrzuceń, to może warto przeprowadzić audyt usability i dowiedzieć się na ile naprawdę przyjazna jest na Twoja strona. Sprawdź widoczność elementów, obszary zainteresowań i inne ważne punkty Twojego systemu. O wszystkim możesz przeczytać w zakładce UX design.

Zrób audyt swojego systemu IT!