Realizujemy dedykowane projekty Internet of Things.


Tworzymy oprogramowanie, które budzi drzemiący w urządzeniu potencjał jakim są gromadzone i wysyłane przez niego dane.

Każdego roku, coraz więcej urządzeń i gadżetów dołącza do rozwiązań bazujących na Internet of Things. Powiązane aplikacje i urządzenia tworzą niezwykłe i innowacyjne produkty, które stanowią ogromny potencjał wzrostu dla firm, z różnych sektorów gospodarki. Korzystając z naszych bezpiecznych, wydajnych i kompleksowych rozwiązań programistycznych, jesteśmy w stanie łączyć bezprzewodową łączność oraz technologię z wieloma urządzeniami z otoczenia.

Jak podchodzimy do projektów IoT?

Prototypowanie

Pomagamy klientom realizować ich pomysły, podpowiadamy jakich użyć narzędzi i jak poradzić sobie z najtrudniejszymi aspektami projektu. Dobry prototyp staje się bazą całego powstającego narzędzia.

Hardware

Doradzamy przy wyborze urządzenia, które zapewnia najlepszą wydajność. Raspberry Pi, Arduino, NanoPi - na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań. Wybieramy te właściwie, w zależności od potrzeb technologicznych - Bluetooth, WIFI, dostęp do podłączenia USB, lub tworzymy dedykowane rozwiązania z zakresu elektroniki tak aby sprostać wszystkim wymaganiom w przyszłości.

Software

W tej fazie powołujemy produkt do życia. Zbieramy wszystkie potrzeby i wymagania, a następnie przekuwamy to w działający produkt. Skalowalne oprogramowanie to podstawa całego rozwoju.

Stwórz z nami aplikację IoT.