Jak pracujemy

Poznaj nasz sprawdzony proces
budowania aplikacji

Zgromadziliśmy szerokie doświadczenie realizując ponad 45 różnych projektów, we współpracy z klientami z całego świata. Współpracując z nami zyskujesz pewność i bezpieczeństwo – zrealizujemy Twój projekt w oparciu o sprawdzony i odpowiednio doszlifowany proces. Poznaj nasze podejście i zobacz, jak możemy Ci pomóc osiągnąć cele biznesowe i zbudować skalowalny produkt.
1
Analiza potrzeb
Analiza potrzeb
2
Warsztaty produktowe
(opcjonalne)
Warsztaty produktowe
3
Tworzenie aplikacji
Tworzenie aplikacji
4
Wdrożenie produkcyjne
Wdrożenie produkcyjne
01
01

Analiza potrzeb

Na początkowym etapie naszym głównym celem jest zrozumienie Twoich potrzeb, stopnia zaawansowania projektu i jego zakresu. Od 2015 roku przeanalizowaliśmy już setki różnych projektów i wiemy jak istotne jest poznanie Twoich celów biznesowych oraz zgromadzenie możliwie jak najwięcej informacji o projekcie, aby efektywnie rozpocząć tworzenie aplikacji. Jeśli nie masz sprecyzowanej wizji, pomożemy Ci przełożyć pomysł na wymagania technologiczne.

 • Dokładna analiza Twoich potrzeb projektowych
 • Indywidualne podejście i spersonalizowane rozwiązania
 • Plan wdrożenia i propozycja kolejnych kroków

Niezależnie od tego, czy rozwijasz startup, lub pracujesz w dużej organizacji, możemy zaoferować Ci spersonalizowane rozwiązania dedykowane Twoimi potrzebami.

 • proof of concept
 • analiza potrzeb
 • migracja do chmury
 • design/UI
 • audyt kodu
 • automatyzacja procesów
 • prototyp
 • rozwój produktu
 • transformacja cyfrowa
 • warsztaty produktowe
 • utrzymanie i rozwój
 • skalowanie zespołu
 • zarządzanie chmurą
 • kompleksowe tworzenie produktu
 • mvp
Warsztaty wewnętrzne
Warsztaty wewnętrzne

Warsztaty produktowe

Jeśli chcesz m.in. zbadać poziom skomplikowania aplikacji, przeanalizować jej działanie, zweryfikować swój pomysł i otrzymać dokładniejszą estymację kosztów projektu, zapraszamy Cię do uczestnictwa w dedykowanych warsztatach produktowych. To profesjonalnie zaplanowane sesje prowadzone przez naszych fachowców, które dostarczą Ci kluczowych informacji o produkcie; oraz umożliwią szybki i wydajny start projektu. Wspólnie przeanalizujemy procesy zachodzące w aplikacji i ścieżki użytkownika za pomocą sprawdzonych metod takich jak: Event Storming, Design Sprint, Value Proposition Canvas.

 • Wnikliwa analiza Twojego produktu
 • Sprawdzone techniki – Event Storming, Design Sprint, Value Proposition Canvas
 • Otrzymasz estymację, schemat działania aplikacji, prototyp i rejestr ryzyk
Warsztaty wewnętrzne
Praca zdalna (1) Copy
development
development

Tworzenie aplikacji

Dzięki dokładnemu zbadaniu Twoich potrzeb i przeanalizowaniu specyfikacji produktu, możemy efektywnie rozpocząć proces tworzenia aplikacji. Zwykle pracujemy w 2-tygodniowych sprintach i regularnie otrzymujesz od nas informacje o postępie prac oraz dostarczanych funkcjonalnościach. W ramach sprintów tworzymy widoki aplikacji, wdrażamy funkcjonalności i przeprowadzamy regularne testy, aby jak najszybciej wyeliminować ewentualne błędy. Stawiamy na pełną transparencję działań i szczerą komunikację (m.in. otrzymujesz od nas dostęp do Jiry i kodu już od pierwszego dnia współpracy, a także dedykowane raporty co tydzień). Zapraszamy Cię na codzienne spotkania, regularne retrospekcje i planowanie, dzięki czemu masz pełen wgląd w cały proces. Możesz dzielić się swoimi uwagami, a my w razie potrzeby wyjaśniamy wszelkie wątpliwości. Dzięki temu projekt realizowany jest w oparciu o Twoje potrzeby i kończy się sukcesem.

 • Iteracyjny, sprawdzony proces w duchu Agile
 • Kompleksowa realizacja projektu od A do Z
 • Partnerskie podejście w oparciu o nasze wartości
 • Profesjonalny dobór rozwiązań
 • Stały kontakt i bezpośrednia komunikacja

Nasz proces tworzenia produktu w duchu Agile

Poniżej możesz zobaczyć, jak wygląda pojedynczy sprint (inaczej pojedyncza iteracja).

Planowanie sprintu 1 2 Tworzenie produktu Przegląd sprintu 3 Retrospektywa sprintu 4 Product Owner przekazuje zespołowi zadania do zrealizowania i kluczowe priorytety. Po dokładnej analizie zespół decyduje, co jest możliwe do dostarczenia i w jakiej formie. Wspólnie wybieramy również główny cel sprintu, który jest namacalny i możliwy do wdrożenia. Realizujemy zadania zgodnie z założeniami przyjętymi podczas planowania. Dostarczamy kolejne funkcjonalności produktu, ściśle trzymając się priorytetów. Przygotowujemy również zadania do kolejnego sprintu - odpowiednio je definiujemy, przykładowo doprecyzowujemy gorzej zdefiniowany moduł w aplikacji. Na koniec każdego sprintu przedstawiamy efekt naszej pracy i status. Celem tego etapu jest zgromadzenie feedbacku od klienta i upewnienie się, że projekt realizowany jest zgodnie z założeniami. W razie jakichkolwiek problemów, omawiamy je i dostosowujemy nasze działania. Podczas spotkania identyfikujemy problemy i szukamy wąskich gardeł w procesie, uwzględnijąc feedback od klienta. Poszukujemy usprawnień w kontekście procesu, ludzi i narzędzi. Celem tego etapu jest udoskonalenie pracy i eliminacja ewentualnych błędów w przyszłości. Daily meetings Product Backlog Refinement
03
03

Wdrożenie produkcyjne

Na tym etapie opracowujemy wszystkie procesy zapewniające stabilne i efektywne wdrożenie produkcyjne aplikacji webowej lub mobilnej. Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem i zabezpieczeniem środowiska produkcyjnego oraz podpięciem domeny produkcyjnej. Konfigurujemy serwery oraz przygotowujemy skalowalne środowisko aplikacyjne, głównie na platformie AWS. Wdrażamy rozwiązania CI/CD i przechodzimy do etapu stabilizacji i monitoringu aplikacji.

Group 6@2x

Opieka powdrożeniowa

Koncentrujemy się na monitorowaniu aplikacji wykorzystując sprawdzone narzędzia takie jak Zabbix, czy Grafana, które pozwalają na szybką reakcję przy ewentualnej awarii. Obecnie mamy pod swoimi skrzydłami mnóstwo produkcyjnie działających aplikacji, którym zapewniamy opiekę powdrożeniową. Znamy od podszewki okres stabilizacji aplikacji i przez pierwsze 6-8 tygodni prowadzimy wzmożony monitoring – sprawdzamy działanie aplikacji i feedback od użytkowników, na bieżąco wdrażając konieczne zmiany. Trzymamy rękę na pulsie, a Ty nie musisz się niczym martwić – stale dbamy o właściwe funkcjonowanie serwerów i środowisk produkcyjnych.

 • Bieżący monitoring aplikacji z użyciem profesjonalnych narzędzi
 • Szybka reakcja w przypadku błędów lub awarii
 • Szybkie czasy SLA
Group 6@2x
monitoring_app_blog

Dalszy rozwój

Tworzenie oprogramowania nie kończy się na etapie releasu, dlatego warto zadbać o jego dalszy rozwój. Służymy pełnym wsparciem – gromadzimy kluczowe informacje o produkcie, obserwujemy użytkowników i słuchamy ich feedbacku, aby pomóc Ci stale uatrakcyjniać aplikację i dodawać kolejne funkcjonalności.

 • Dodatkowe funkcjonalności w oparciu o feedback użytkowników
 • Niezbędne aktualizacje
 • Kompleksowe doradztwo i śledzenie trendów rynkowych
monitoring_app_blog

Pracujemy w oparciu o kluczowe wartości

Wybierz partnera, który ma ugruntowane zasady współpracy. My wypracowaliśmy wartości, które pozwalają nam tworzyć długoterminowe współprace oparte na wzajemnym zaufaniu, bezpośredniej komunikacji i szczerym feedbacku.
Uczciwość Copy 2@1x

Bazujemy na dobrych relacjach

Pracujemy na zaufanie naszych klientów. Od 7 lat stawiamy na szczerą komunikację i partnerstwo, dzięki czemu łatwiej nam budować długoterminowe relacje.
Zaangażowanie@1x

Gramy do wspólnej bramki

Uważamy, że sukces projektu to nasza wspólna odpowiedzialność. Traktujemy się na równi i otwarcie wyznaczamy granice współpracy.
Uczciwość Copy@1x

Stawiamy na ciągły rozwój

Dążymy do bycia ekspertem merytorycznym dla naszych klientów. Dajemy przestrzeń do poszerzania wiedzy, aby oferować najwyższą jakość usług.
Zaangażowanie 2@1x

Cechuje nas szczera komunikacja

Nie unikamy trudnych tematów, szybko je sygnalizujemy i dążymy do wypracowania skutecznych rozwiązań.
Uczciwość Copy 3@1x

Elastycznie dobieramy rozwiązania

Bo biznes to nie szklarnia. W projekcie podobnie jak w życiu napotykamy różne sytuacje, dlatego słuchamy potrzeb klientów i wybieramy odpowiednie narzędzia.
Zaangażowanie 3@1x

Dbamy o obustronne zaangażowanie

Pozwala nam to skutecznie realizować założone cele, efektywnie realizować projekty i budować produkty dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Jakość i skuteczność dzięki wykorzystaniu
profesjonalnych narzędzi

Slack_Technologies_Logo Copy
Slack
To rozbudowany komunikator, który jest pierwszym miejscem kontaktu podczas współpracy. Umożliwia szybką wymianę informacji na dedykowanych kanałach projektowych.
Jira_(Software)_logo
Jira
Narzędzie służące do zarządzania projektami i śledzenia postępu prac. Otrzymujesz kompleksowy wgląd w statusy zadań.
cdnlogo.com_figma
Figma
Pozwala nam na przygotowanie graficznej reprezentacji poszczególnych etapów projektu oraz planowania ścieżek użytkownika w aplikacji.
google-drive-svgrepo-com
Google Drive
Korzystamy z chmurowego oprogramowania Google ze szczególnym naciskiem na Google Drive i Meet. Dzięki temu pliki są łatwo dostępne, a rozmowy wideo pomagają nam komunikować się na bieżąco.
Shape
Notion
W tym miejscu tworzona jest dokumentacja projektowa, do której będziesz otrzymasz stały dostęp.
bitbucket-svgrepo-com
Bitbucket
Jest to miejsce w którym umieszczamy wypracowany kod do Twojego wglądu, weryfikujemy jego jakość i określamy gotowość do wdrożenia.
Google-Meet-logo Copy
Google Meet
Google Meet umożliwia nam bieżący kontakt i udział w spotkaniach wideo, dzięki czemu efektywnie współpracujemy z klientami z każdego miejsca na świecie.
miro-logo-idqgrt-qvg
Miro
Wirtualna tablica, którą wykorzystujemy podczas warsztatów produktowych. Świetnie sprawdza się przy współpracy zdalnej.
Autentyczne opinie

Sprawdź, co mówią o nas klienci

Szukasz profesjonalnego
software house’u?

ziomek-10