Kariera

Office Assistant (part-time)

2.000 - 2.300 PLN (pół etatu | UoP)

Dołącz do naszej drużyny i rozwijaj swoją karierę IT w naszym software housie we Wrocławiu.

    Do naszego teamu poszukujemy osoby, która:

    •  jest pracowita i sumienna,
    •  szybko się uczy i chętnie podejmuje nowe wyzwania,
    •  przestrzega ustalonych terminów i dobrze zarządza czasem,
    •  ma pozytywny, pro-aktywny stosunek do swoich zadań.

    Twoje zadania:

    • Wsparcie pracy biura (zamówienia biurowe, utrzymywanie porządku, planowanie i kontrolowanie kosztów),
    • Współpraca z dostawcami usług zewnętrznych, m.in. firmy kurierskie, dostawcy artykułów biurowych, firma sprzątająca,
    • Obsługa korespondencji przychodzącej, wychodzącej,
    • Pomoc w umawianiu spotkań i przyjmowaniu gości,
    • Dysponowanie sprzętem biurowym – laptopy, monitory, itp.,
    • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i ich archiwizacja,
    • Zamawianie cateringu, owoców do biura,
    • Wsparcie innych działów w firmie np. HR, Marketing, wsparcie w organizacji eventów firmowych.

    Wymagania:

    • Posiadasz pierwsze doświadczenie na stanowisku asystenckim,
    • Jesteś dostępny/-a na pół etatu (4 godziny dziennie) w przedziale między 9.00-14.00,
    • Jesteś w trakcie studiów lub posiadasz wykształcenie wyższe,
    • Masz znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1,
    • Odpowiedzialnie i dojrzale podchodzisz do wykonywanych obowiązków.

    Oferujemy:

    • Wspaniałą, luźną atmosferę w młodym zespole
    • Dowolną formę współpracy (B2B / UoP)
    • Brak korporacyjnych struktur i dresscode
    • Darmowe lekcje angielskiego
    • Prywatną opiekę medyczną i Multisport’a
    • Pracę w nowoczesnym biurze tuż przy wrocławskim rynku
    • Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności

    Nasz zespół tworzą wyjątkowi ludzie.