Tworzymy niesamowite oprogramowanie.


Jesteśmy firmą zajmującą się tworzeniem aplikacji webowych oraz IoT (Internet of Things). Każdy produkt ma dla nas duże znaczenie i jasno określony cel. Ma on ułatwiać ludziom codzienne życie, a biznesowi przyspieszyć wzrost. Czujemy się wspaniale, widząc nasze rozwiązania online, które działają w ten oto sposób.

Ludzie i kompetencje


Studio Software zostało utworzone w 2015 roku. Wraz z szybkim rozwojem, do grona specjalistów dołączyli świetni programiści, analitycy i designerzy tworząc zespół, który jest w stanie przejść z klientem każdy etap projektowy. Wszystko po to, aby dostarczyć produkt jak najlepszej jakości, stworzony w technologii, która wychodzi na naprzeciw największym wyzwaniom biznesowym.

Technologie


Oferujemy pełne spektrum usług związanych z tworzeniem oprogramowania - design (UI/UX), frontend (AngularJS, Webpack), backend (Node.js, PHP). Nowoczesne rozwiązania z zakresu Redis, RabbitMQ, CQRS, Event Sourcing, Amazon AWS, DigitalOcean, MongoDB, Nginx, LoadBalancing pozwalają nam budować naprawdę niesamowite aplikacje.

Wierzymy, że za świetnym produktem stoi dobrze napisany kod.

Hellena
Jutrzenka
Jutrzenka
Jutrzenka
Vorwerk
Goplana

Poznaj nasz zespół

Ci wspaniali ludzie, to utalentowany zespół rożnorodnych osobowości i pasjonatów technologii.

Zobacz jak pracujemy

Wierzymy, że dobra atmosfera pozwala nam tworzyć lepsze produkty :-).

Potrzebujesz wyceny projektu?