Poznajmy się!

Nasz

software house

to przede wszystkim ludzie - młodzi, wykształceni, otwarci. Specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych aplikacji internetowych i mobilnych.

Większość z nas to absolwenci Politechniki Wrocławskiej. Informatyką interesujemy się od dziecka. W 2014 roku postanowiliśmy założyć nasz software house i rozwijać naszą pasję, a zarazem służyć wszystkim, którzy potrzebują pomocy z zakresu IT.

Przejrzystość i kontrola

Przejrzystość i kontrola

Korzystamy ze zwinnych metodyk tworzenia oprogramowania Agile, które pozwalają nam skupić się na tworzeniu nowych funkcjonalności w regularnych cyklach tak, abyś na bieżąco widział efekty naszej pracy. Każdy tydzień zaczyna się przesłaniem szczegółowego planu, a kończy stworzeniem gotowego, przetestowanego, udokumentowanego i gotowego do wdrożenia oprogramowania.

Sprawność i szybkość działania

Sprawność i szybkość działania

Dostosowujemy się do pędzącego świata IT. Wybierając odpowiednią technologię dla Twojego projektu możemy dużo sprawniej zrealizować powierzony nam projekt. Korzystamy z profesjonalnych narzędzi (Atlassian Jira, Jenkins, AngularJS, Zend Framework 2, Git, Bitbucket, Magento, Axure, Selenium, JetBrains), dzięki czemu szybko i efektywnie wytwarzamy oprogramowanie, a współpraca z klientem jest znacząco ułatwiona.

Lepsze podejście

Lepsze podejście

Metodologia Agile, Test Driven Development, programowanie parami, Build-Measure-Learn, wysokie pokrycie kodu testami jednostkowymi, dokumentowanie i komentowanie kodu - to wszystko sprawia, że wytwarzane przez nas produkty są lepsze, bardziej bezpieczne, łatwiejsze w rozwoju, a koszty po stronie klienta zoptymalizowane.

Instafeed - poczuj naszego ducha!

Stwórz z nami swój projekt!

Na start dostaniesz od nas 10% zniżki!