Portfolio

Trenuj w domu na siłowni online.

Pierwsza siłownia online na świecie, pozwalająca na dwukierunkową komunikację z trenerem podczas zajęć prowadzonych na żywo. Nie trać czasu na dojeżdżanie na siłownię. Ćwicz gdziekolwiek jesteś!

Design Mobile Web

Fitme.

Trenuj w domu na siłowni online.

Pierwsza siłownia online na świecie, pozwalająca na dwukierunkową komunikację z trenerem podczas zajęć prowadzonych na żywo. Dedykowany system wideo zaimplementowany na platformie pozwala na prowadzenie zarówno treningów grupowych jak i indywidualnych. Połącz się z telewizorem i kamerką internetową i zacznij swój trening - będziesz miał bezpośrednie połączenie video i audio z trenerem który będzie mógł Cię obserwować, motywować i poprawiać Twoje błędy w trakcie ćwiczeń. Nie trać czasu na dojeżdżanie na siłownię. Ćwicz gdziekolwiek jesteś!

  • Technical info

    Główna aplikacja stworzona w PHP 7 i framework'u Symfony 3. Projekt zapewnia rozwiązanie video do komunikacji między trenerem a ćwiczącym zaimplementowane w technologiach Node.js, ES6, Typescript, Websockets (Socket.io), Redis, WebRTC i Kurento Media Server. Aplikacja kliencka do obsługi wideo została napisana w Vue.js. Całe rozwiązanie bazuje na Dockerze, który pomaga w pracy na lokalnym środowisku (Docker Compose) jak i produkcyjnym wypuszczaniu zmian.

     

Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami!