Recon Verification – Platforma webowa do dokładnej weryfikacji kandydatów na pracowników ochrony (USA)

Miniaturka_2

Case study

Recon Verification – Platforma zgodna z FCRA do weryfikacji pracowników ochrony (USA)

  • Web Apps
Recon Verification to amerykańska firma, która zajmuje się dokładną weryfikacją kandydatów zgłaszających się do pracy jako oficerowie ochrony. Z racji faktu, że firma specjalizuje się w monitorowaniu bezpieczeństwa, przeprowadzenia patroli i ochrony osób na wysokich stanowiskach, cały proces weryfikacji przebiega bardzo dokładnie. Obecnie każdy kandydat jest sprawdzany przez pracowników Recon Verification na wielu możliwych polach np. pod kątem danych osobowych, czy rejestrów karnych.
Screen_header_2x

Wyzwanie

Stworzenie platformy do zautomatyzowanego procesu weryfikacji

Aplikacja ma ułatwić pracę pracownikom Recon Verification, którzy za każdym razem ręcznie przeszukują kilkadziesiąt baz danych w poszukiwaniu informacji o ewentualnych przewinieniach, czy przestępstwach poszczególnych osób. Celem projektu jest stworzenie platformy, która będzie samodzielnie zbierała te dane, odpowiednio je weryfikowała i filtrowała, a następnie tworzyła gotowe raporty.

Nasze rozwiązanie

Jak pomogliśmy klientowi osiągnąć cele biznesowe?

SECURITY DOKŁADNA WERYFIKACJA KAŻDEGO KANDYDATA

Obecnie zespół projektowy jest w trakcie tworzenia MVP aplikacji w wersji webowej, dzięki której Klient będzie mógł ocenić potencjał płynący z aplikacji. Natomiast po zakończeniu etapu MVP, niektóre funkcjonalności będą dostosowane do wersji mobilnej (przeglądarkowej) np. widok panelu kandydata.
Aplikacja zbiera informacje publicznie dostępne dotyczące m.in. popełnianych przestępstw przez poszczególne osoby. Jedynie pracownicy Recon Verification mają dostęp do pełnych pobranych danych przez aplikację i to oni będą decydować, które informacje udostępnić klientom — w grę wchodzi ochrona danych osobowych. W tym celu bierzemy też pod uwagę zgodność aplikacji z regulacjami FCRA (The Fair Credit Reporting Act) oraz automatyczne usuwanie raportów o kandydatach po okresie 5 lat
Dzięki wykorzystaniu odpowiednich narzędzi i technologii dostarczyliśmy stabilne oraz bezpieczne środowisko,⁣ na którym opiera się nasz kompleksowy system. Projektując UX aplikacji, wiedzieliśmy, że jej głównym celem jest użyteczność w realizacji zadań. Aby stworzyć MVP spełniające potrzeby pracowników Recon, graficy zaprojektowali intuicyjny design.
Ilustracja do kejsa_color

Zakres pracy

Kluczowe funkcjonalności

01.
Zbieranie danych za pomocą scraperów i tworzenie raportów
Wykorzystanie narzędzi do VPN i Selenium.
02.
System ról użytkowników w celu zapewnienia bezpieczeństwa
Użytkownicy aplikacji mają różne poziomy dostępu tj. Admin, Supervisor, Line Staff.
03.
Skalowalność w chmurze
Aplikacja jest postawiona na AWS, zapewniając łatwą skalowalność architektury w przyszłości.
04.
Projekt UX
Zaprojektowano prosty w wyglądzie i obsłudze design aplikacji ułatwiający pracę użytkownikom produktu.
Ilustracja do kejsa_color

Profesjonalne technologie

PHP 8.1 / Symfony 6.1 / NodeJS 16 / React 18 / Selenium 4.8 / AWS

Szukasz profesjonalnego software house’u?

ziomek-4