Portfolio

Zarządzaj apartamentami w 100% zdalnie.

SmartPorter to aplikacja połączona z setkami zamków elektronicznych na całym świecie. Pozwala zarządzać zamkiem w 100% przez Internet.

Design IoT Mobile Web

SmartPorter.

Zarządzaj apartamentami w 100% zdalnie.

SmartPorter to rozwiązanie IoT które łączy zamki elektroniczne Assa Abloy z internetowym systemem zarządzania, gdzie możesz zarządzać nimi z dowolnego miejsca na świecie. System zintegrowany jest z większością systemów rezerwacyjnych (jak Airbnb, Booking.com) i automatycznie nadaje tymczasowe kody dostępu dla gości, które następnie wysyłane są SMS-em i emailem. Możesz dodawać, zmieniać czas działania lub usuwać kod, sprawdzać historię dostępu, otwierać zdalnie drzwi. Kody ważne są tylko w określonym przedziale czasowym i automatycznie wygasają. Zrezygnuj z tradycyjnych kluczy i całkowicie zautomatyzuj swój apartament!

  • Technical info

    REST API zostało wykonane z wykorzystaniem PHP 7. Panel zarządzania zaimplementowany został w AngularJS z użyciem Webpack'a. Baza danych MySQL. Całe rozwiązanie korzysta z konteneryzacji Docker'a, który pomaga w pracy na lokalnym środowisku (docker-compose) oraz przy releasach, i umieszczone jest na rozwiązaniu chmurowym. Projekt wymagał również stworzenia zdalnego kontrolera zamka (część hardware'owa zaimplementowana została w Node.js z użyciem Express).

     

Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami!