Tworzenie sklepów internetowych

Sklepy internetowe Magento

Sklep Magento

Wdrażamy dedykowane rozwiązania e-commerce na Magento

W oparciu o Magento tworzymy sklepy internetowe dla klientów z każdej branży na rynku. Integrujemy platformy z zewnętrznymi systemami i wdrażamy niestandardowe funkcjonalności. Tworząc sklepy internetowe przestrzegamy wszystkich zasad wyznaczonych dla tego środowiska. Kochamy innowacyjne projekty, a wyzwania są tym co najlepiej motywuje nas do pracy.

Dlaczego sklep Magento?

Społeczność Magento

Ogromna społeczność Magento

Dzięki ogromnej społeczności możesz być pewien, że nigdy nie zostaniesz sam ze swoim problemem. Szybka reakcja i chęć pomocy to dwa filary, którymi cechuje się całe środowisko zaangażowane w tworzenie sklepów internetowych na Magento.

Najwyższa stabilność

Najwyższa stabilność

Dobrze skonfigurowany sklep Magento daje Ci gwarancję, że Twój biznes będzie działał pewnie i stabilnie. Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam zdobyć doświadczenie jak zrobić to dla Ciebie.

Nieograniczony rozwój Magento

Nieograniczone możliwości rozwoju

Sklepy internetowe Magento są doskonale przystosowane do ciągłego rozwoju. Ogromna ilość dostępnych na rynku dodatkowych modułów pozwoli na szybkie i przystępne rozszerzenie Twojego sklepu o nowe przydatne funkcjonalności.

Magento na tablety i komórki

Mobile & tablet friendly

Projektowanie sklepów internetowych w dzisiejszych czasach nakazuje zadbać o użytkowników wszystkich urządzeń. Wybierając sklep internetowy Magento możesz być pewien, że troszczysz się o nich w perfekcyjny sposób. Możliwość dopasowywania layoutów do używanego urządzenia pozwala zadbać o wszystkich.

Bezpieczeństwo Magento

Najwyższe bezpieczeństwo

Każdy klient czuje się lepiej wiedząc, że robiąc zakupy nie musi obawiać się zagrożeń. Sklep Magento to gwarancja bezpieczeństwa dla każdego użytkownika.

Sklep Magento SEO

Idealna optymalizacja pod Google

Pozycja w Google to zmartwienie każdego właściciela internetowego biznesu. Projektowanie sklepów internetowych z użyciem Magento pozwala spełnić wszystkie wymogi najpopularniejszej wyszukiwarki świata i walczyć o najwyższe stopnie na jej liście.

Kompleksowe wdrożenia

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla wdrożeń e-commerce. Strategia, UX, projekt graficzny, implementacji sklepu do Magento, wdrożenie dedykowanych rozwiązań, możliwość opieki 24/7 i monitoringu. Świadczymy też usługi wydajnego i nowoczesnego hostingu w postaci prywatnej chmury obliczeniowej.

Stwórz swój wymarzony sklep internetowy!

Na start otrzymasz 10% zniżki na projekt!