Usługi informatyczne i programistyczne

Oprogramowanie dla firm

Dedykowane systemy informatyczne i aplikacje webowe

Jako firma programistyczna tworzymy przede wszystkim oprogramowanie dla firm. Doświadczenie zebrane przy tworzeniu projektów dla dużych przedsiębiorstw pozwala nam idealnie odwzorowywać potrzeby klienta w tworzonych przez nas systemach. Nie boimy się dużych zadań, uwielbiamy je.

Oprogramowanie dla firm

Systemy CMS, CRM, ERP, doskonale wspomagają pracę przedsiębiorstw. Nasza firma zajmuje się projektowaniem, realizacją i opieką oprogramowania wszelkiego rodzaju. Większość naszych zaawansowanych rozwiązań opieramy na frameworku Zend 2. Dzięki temu mamy pewność, że nasz system jest bezpieczny i doskonale przygotowany pod rozbudowę.

Indywidualne projekty dla firm

Szczególne wymagania wymagają szczególnego podejścia, gotowe rozwiązania często nie zapokojają Twoich potrzeb.
Indywidualnie dobierane do potrzeb rozwiązania pomagają nam tworzyć dla Ciebie uszyte na miarę oprogramowanie.

Wykorzystując zwinne metodyki wytwarzania programowania, testując oprogramowanie na kilku środowiskach oraz wykorzystując zaawansowane rozwiązania hostingowe oparte o chmurę obliczeniową, tworzymy dla Ciebie wysokiej jakości, w pełni skalowalne i profesjonalne produkty.

Usługi informatyczne

Troska o dobrze funkcjonujące oprogramowanie to zmartwienie każdej z chcących się liczyć na rynku firm. Usługi informatyczne w zewnętrznej firmie to zdecydowanie tańsze rozwiązanie.

Zajmujemy się opieką i monitoringiem serwisów internetowych, przeprowadzamy migracje systemów, wdrażamy dedykowane rozwiązania usprawniające ich działanie, zwiększamy konwersję stron i sklepów internetowych, przeprowadzamy audyty z zakresu architektury IT i bezpieczeństwa.

Technologie i narzędzia

Korzystamy z profesjonalnych narzędzi, dzięki czemu kod jest wersjonowany, oprogramowanie wytwarzamy szybko, a Ty, będąc częścią projektu, na bieżąco widzisz postęp prac oraz masz możliwość zgłaszania uwag i poprawek na każdym etapie.

Zamów profesjonalne usługi programistyczne!

Mamy ponad 6-letnie doświadczenie w branży!