Tworzenie aplikacji mobilnych
bg

Usługi

Tworzenie aplikacji mobilnych – nowoczesne aplikacje dla liderów rynku

Zbuduj profesjonalną, wydajną i bezpieczną aplikację mobilną, która przyciągnie miliony użytkowników. Nasz zespół ekspertów zajmie się kompleksowym stworzeniem dedykowanej aplikacji od A do Z.
Uczciwość Copy 2@1x
Dedykowani specjaliści
Nasz zespół składa się z blisko 50 ekspertów, którzy posiadają doświadczenie przy realizacji kompleksowych projektów. Dobieramy dedykowany zespół do projektu, który będzie w 100% zaangażowany w tworzenie aplikacji mobilnej już od pierwszego dnia.
Zaangażowanie@1x
Wnikliwa analiza potrzeb
Nasz proces zaczyna się od dogłębnej analizy Twoich potrzeb, zakresu projektu i jego specyfiki. Oferujemy udział w warsztatach produktowych - z naszą pomocą przeanalizujesz m.in. swoją grupę docelową i kluczowe procesy zachodzące w aplikacji.
Uczciwość Copy@1x
Przemyślany proces
Współpracując z nami otrzymasz kompleksowe wsparcie na każdym etapie projektu. Tworzymy aplikacje mobilne w oparciu o wypracowany,
4-etapowy proces i 7 kluczowych wartości, które pozwalają nam budować długoterminowe relacje z klientami.
Wave Wave
_DSF3561 (1)

Profesjonalne usługi tworzenia aplikacji mobilnych

_DSF3561 (1)

Zaprojektujemy dla Ciebie dedykowany produkt cyfrowy w pełni dostosowany do Twoich potrzeb. Już od 7 lat tworzymy i rozwijamy aplikacje mobilne i webowe dla klientów z całego świata – oferujemy kompleksowe usługi, od designu i budowy produktu, po wdrożenie, a także późniejszą opiekę powdrożeniową i rozwój. W naszym procesie niezwykle istotną rolę pełni analiza – na początku badamy dokładnie specyfikę projektu, zakres prac, Twoje cele biznesowe i oczekiwania, aby projektowanie aplikacji było jak najbardziej efektywne.

Dzięki dokładnej analizie przedwrożeniowej oszczędzisz koszty, unikając poprawek i zmian w trakcie trwania projektu. Nasz zespół otrzyma specyfikację projektu, co sprawi, że działania będą  wydajne i konkretnie nastawione na cel.

Zobacz przykłady naszych projektów

img

Aplikacja mobilna dla Vemcon

SaaS, Mobile Apps

Vemcon to niemiecka firma zajmująca się opracowywaniem nowoczesnych systemów do sterowania maszynami. Dla naszego klienta tworzymy kompleksową aplikację mobilną, która zapewni automatyzację procesu działania maszyn (głównie koparek). Będzie to możliwe dzięki połączeniu aplikacji ze specjalnymi trackerami (urządzeniami monitorującymi pracę koparek) za pośrednictwem Bluetooth, co pozwoli na śledzenie i ustawianie  kluczowych parametrów maszyn oraz zarządzanie nimi przez operatorów.

  • Stworzenie profesjonalnej aplikacji mobilnej w technologii React Native, aby możliwe było wypuszczenie jej na platformy Android i iOS,
  • Kompleksowe rekomendacje dotyczące zmian w API,
  • Merytoryczne wsparcie zespołu po stronie klienta i proaktywne proponowanie szeregu usprawnień.

React Native – technologia, która otwiera wiele możliwości

react

React Native to sprawdzona, open source’owa technologia do budowy różnego rodzaju aplikacji mobilnych, w tym systemów natywnych i wieloplatformowych. Jej głównym atutem jest możliwość jednoczesnego stworzenia aplikacji zarówno na platformę Android jak i iOS, przy użyciu tego samego kodu. To pozwala na oszczędność czasu i kosztów, co w efekcie przekłada się na szybką budowę wysokiej jakości produktu. 

Obecnie React Native cieszy się coraz większą popularnością, a jego zalety potwierdza szerokie wykorzystanie przez największych światowych gigantów — w końcu za pomocą tej technologii zbudowano Facebooka, Instagrama, Airbnb, Uber Eats, czy Pinterest. Dlaczego warto budować aplikacje mobilne dla firm w React? Czas na podsumowanie najważniejszych korzyści.

react

Dlaczego warto budować aplikacje mobilne w React?

Chcesz najpierw zweryfikować swój pomysł na produkt?

Chcesz dobrze przygotować się do procesu developmentu? Postaw na warsztaty produktowe, które pełnią niezwykle ważną rolę w procesie tworzenia aplikacji mobilnych i webowych. Dzięki sesjom z naszymi specjalistami dokładnie przeanalizujesz działanie produktu, spojrzysz na projekt z szerszej perspektywy, zweryfikujesz wstępne założenia i zrozumiesz potrzeby grupy docelowej.

Kiedy warto wziąć udział w warsztatach?

  • Nie wiesz, jak przełożyć pomysł na wymagania technologiczne,
  • Chcesz poznać dokładne koszty stworzenia oprogramowania,
  • Zależy Ci na wydajnym procesie tworzenia aplikacji,
  • Chcesz omówić pomysł ze specjalistami,
  • Przyjrzeć się funkcjonalnościom i zmapować kluczowe procesy,
  • Zgromadzić wszystkie materiały, które umożliwią efektywne tworzenie aplikacji mobilnych.

Twój sukces to nasz sukces – zobacz, co nas wyróżnia

04 copy 3
Twój partner biznesowo-technologiczny
Zdobyliśmy cenne doświadczenie realizując +45 projektów na rynku polskim i zagranicznym. Będziemy Cię kompleksowo wspierać zarówno na poziomie biznesowym i technologicznym oraz przekazywać cenne wskazówki na każdym etapie projektu. Dzięki temu stworzymy produkt, który realnie spełni Twoje potrzeby i odniesie sukces.
04 copy 4
Praca w oparciu o wartości
Projektowanie aplikacji realizujemy w oparciu o wartości, które wypracowaliśmy na przestrzeni lat. Dbamy o obustronne zaangażowanie w projekt, słuchamy potrzeb klientów i stawiamy na szczerą i bezpośrednią komunikację, dzięki czemu tworzymy prawdziwie partnerskie relacje.
Poznaj nasze wartości
04 copy
Stosujemy najlepsze praktyki programistyczne
Naszym celem jest projektowanie aplikacji mobilnych, które będą wydajne i jakościowe. Przykładamy dużą wagę do regularnego testowania aplikacji, aby jak najszybciej wyłapać ewentualne błędy i poprawiać wydajność. Dobieramy architekturę do potrzeb biznesowych i wdrażamy skalowalne rozwiązania, stosujemy wzorce projektowe oraz regularne code review.
04 copy 2
Przewidywalny proces
Postaw na bezpieczny, sprawdzony i doszlifowany proces tworzenia produktu pod okiem doświadczonych programistów. Cały proces projektowy rozpoczyna się od dokładnej analizy i planowania, następnie warsztatów produktowych, po których następuje tworzenie aplikacji mobilnych, testowanie i wdrożenie wraz z bieżącym etapem utrzymania i wsparcia. Po naszej stronie nad całością projektu zawsze czuwa doświadczony PM.
04
Zwinne podejście Agile
Pracujemy w duchu Agile, a dostarczanie poszczególnych funkcjonalności odbywa się cyklicznie podczas sprintów. To umożliwia dostarczenie użytecznej wersji produktu w krótszym czasie. Realizowanie projektu w ten sposób sprawia, że jesteśmy elastyczni, dopasowujemy się do Twoich potrzeb, na bieżąco słuchamy feedbacku i wybieramy rozwiązania tak, aby uzyskać najwyższą jakość tworzonej aplikacji mobilnej.
Warsztaty wewnętrzne
Analiza pomysłu na starcie
Wierzymy, że przygotowanie do procesu tworzenia aplikacji mobilnej to podstawa. Dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do analizy Twojego pomysłu już na wczesnym etapie. W przypadku, gdy znajdą się elementy wymagające doprecyzowania, oferujemy kompleksowe warsztaty produktowe, gdzie przeanalizujemy funkcjonalności, Twoją grupę docelową i przygotowujemy się do developmentu.

Otrzymaj darmową wycenę swojej aplikacji mobilnej

Autentyczne opinie

Sprawdź, co mówią o nas klienci

Szukasz profesjonalnego
software house’u?

ziomek-4