Design i warsztaty Event Storming

Usługi

Design i warsztaty Event Storming – modelujemy wymagania i tworzymy design dla Twoich produktów

Odpowiednio zaprojektowane aplikacje, które są przyjazne dla użytkownika pozwolą Ci się wyróżnić na tle konkurencji. Podnieś atrakcyjność swojego produktu dzięki naszym usługom – dostarczymy Ci unikalny projekt stworzony z zasadami UX/UI. Oferujemy także kompleksowe warsztaty Event Storming.
Wave Wave

Product Design

Oczaruj swoich użytkowników wyjątkowym designem

Tworząc produkt z naszą pomocą nie musisz martwić się o design – przygotujemy dla Ciebie wyjątkowe projekty graficzne. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, od analizy Twoich wstępnych pomysłów po organizowanie warsztatów i tworzenie użytecznych produktów przy użyciu zwinnych metodologii. Podczas całego procesu używamy odpowiednich narzędzi i skupiamy się na podejściu zorientowanym na użytkowniku.

Proces

Nasz proces jest czytelny i składa się z kilku etapów, których celem jest dostarczenie gotowych rozwiązań graficznych. Skupiamy się na zrozumieniu Twojego pomysłu i strategii, a także zidentyfikowaniu potrzeb użytkowników.

Makiety i prototypy

Zanim przygotujemy ostateczny projekt graficzny, tworzymy makietę. Używamy prostych aplikacji do tworzenia makiet, które pomagają nam pracować szybciej i sprawniej. Mając zwizualizowanych więcej ścieżek, łatwiej nam wybrać najkorzystniejszą z nich.
web-dev-2

Sprinty projektowe

Sprinty projektowe z audytem UX

Zminimalizuj ryzyko i wybierz przejrzyście zorganizowany proces, który pozwoli odpowiedzieć na kluczowe pytania dotyczące wizji Twojego produktu. Podczas 5-dniowych warsztatów będziemy pracować nad mapowaniem Twojego produktu, testowaniem pomysłów i budowaniem prototypu. Sprinty projektowe przynoszą wiele korzyści – podczas ich trwania szczegółowo przeanalizujemy pojawiające się problemy i wskażemy kluczowe punkty działania.
Gotowe rozwiązania problemów
Celem warsztatu jest rozwiązanie różnych problemów biznesowych, z którymi musisz się zmierzyć, a także przetestowanie prototypów i wybór najlepszego z nich.
Zrozumienie charakteru produktu
Dzięki sprintom projektowym możesz analizować swoje pomysły krok po kroku i spojrzeć na swój produkt z innej perspektywy.
Realizacja pomysłu
Zrealizujesz swój pomysł przy wsparciu naszego zespołu programistów. Pierwszy prototyp, będzie realistyczną próbką Twojego produktu.

Product Design

Warsztaty Event Storming

Celem naszych warsztatów jest zrozumienie istoty Twojego biznesu i wyeliminowanie wszelkich przeszkód tak, aby projekt jak najszybciej się rozwijał. Zastanawiasz się, kiedy warto zdecydować się na tego typu warsztaty? Taka potrzeba pojawia się zazwyczaj w momencie, gdy projekt zaczyna zmierzać w innym kierunku niż powinien, lub występują problemy z określeniem zakresu i scenariusza nowego projektu. Nasze warsztaty pomogą Ci pokonać te wszystkie trudności i podjąć właściwe decyzje dotyczące procesu tworzenia aplikacji.

Przetestowanie aplikacji

Warsztaty pozwalają sprawdzić, co dokładnie dzieje się z aplikacją, gdy uruchomione są poszczególne procesy (takie jak rejestracja, zamówienie, ocena itp.). Metoda opiera się na zdarzeniach zachodzących w domenie, czyli poszczególnych części aplikacji.

Identyfikacja blokerów

Obserwując wszystkie interakcje Twojej aplikacji z systemami zewnętrznymi, wskażemy zmiany jakie należy wprowadzić, aby produkt działał odpowiednio. Zrozumiesz pełen przebieg procesów i wytypujesz błędy, które opóźniają projekt.

Spojrzenie na projekt z innej perspektywy

Warsztaty Event Storming są skoncentrowane na celu i analizie środowiska projektowego, tak aby programiści w pełni zrozumieli zakres projektu, a Ty przeanalizował wszystko z innej perspektywy.

Analiza produktu

Analiza wszystkich aspektów projektu jest naprawdę ważna, aby podejmować właściwe decyzje i zrozumieć, nad czym faktycznie pracujesz i jakie cele chcesz osiągnąć.
Realizacje

Sprawdź nasze najnowsze projekty. 91% dostarczonych na czas i w budżecie.

Zrealizuj z nami swój pomysł!

Skontaktuj się z nami i stwórzmy wspólnie niezwykły projekt!