Tworzenie dedykowanego oprogramowania
software-2

Usługi

Dedykowane oprogramowanie dla firm,

Dedykowane

oprogramowanie dla firm,

które rozwinie Twój biznes
Pomagamy startupom i firmom w tworzeniu dedykowanych rozwiązań. Transformacja cyfrowa, tworzenie oprogramowania, integracje systemowe, internet rzeczy to jedne z naszych kluczowych usług. Dbamy o to, aby stale dostarczać naszym klientom nowoczesne i kompleksowe rozwiązania.
Wave Wave

Dedykowane oprogramowanie

Oprogramowanie dedykowane – dlaczego warto?

Dedykowane oprogramowania to rozwiązania szyte na miarę dla klienta. Takie oprogramowanie jest tworzone z uwzględnieniem najważniejszych potrzeb biznesowych. Często celem jest zwiększenie wydajności procesów biznesowych poprzez ich usprawnienie i unowocześnienie. Zajmujemy się całym procesem wdrożenia, gdzie punktem startowym jest zawsze szczegółowa analiza potrzeb biznesowych klienta. Codziennie tworzymy innowacyjne rozwiązania używając rozwiązań w chmurze, przygotowując aplikacje na zamówienie, czy przeprowadzając transformację cyfrową. Dodatkowo automatyzujemy czasochłonne procesy przy użyciu sprawdzonych narzędzi. Postaw na dedykowane rozwiązania IT – usprawniaj pracę, a tym samym zarabiaj więcej dzięki odpowiednio dostosowanym aplikacjom i narzędziom. Wybierz kompleksowe wsparcie i skorzystaj z naszego doświadczenia, które obejmuje prototypowanie, tworzenie oprogramowania, a także monitoring i poźniejsze utrzymanie.
Dostępność
Niezależnie od tego, czy pracujesz wygodnie z biura, czy jesteś stale w drodze - dostarczone przez nas rozwiązania w postaci dedykowanego oprogramowania będziesz zawsze mieć pod ręką w postaci aplikacji internetowej w chmurze, lub funkcjonalnej aplikacji mobilnej.
Elastyczność
Twoja firma rozwija się i nieustannie zmienia? Produkt stworzony przez nas będzie zgodny z Twoją strategią i dostosowany do aktualnej sytuacji.
Płynne procesy biznesowe
Prawdopodobnie na co dzień w Twojej firmie zachodzi wiele różnorodnych procesów. Generowanie raportów, kontaktowanie się z klientami, rozwiązywanie problemów i inne powtarzalne zadania mogą spowolnić Twoją pracę i generować koszty. Tworzenie oprogramowania na zamówienie zwiększy produktywność przyspieszając i optymalizując operacje biznesowe.
digital-transformation

Transformacja cyfrowa

Czym jest transformacja cyfrowa?
Transformacja cyfrowa przeniesie Twój biznes na wyższy poziom. Może pomóc zautomatyzować i zdigitalizować czasochłonne procesy, obniżyć koszty, przekształcić codzienne operacje i wreszcie poprawić bezpieczeństwo. Transformacja cyfrowa oznacza inwestowanie w najlepsze praktyki i technologie cyfrowe, dzięki czemu Twoja firma będzie bardziej innowacyjna i skuteczna. Głównym celem tworzenia nowych sposobów podstawowych procesów biznesowych jest przyspieszenie codziennej pracy i jej optymalizacja.
Automate processes
Be no longer a slave of time-consuming processes. Automate your business with powerful applications and other digital solutions, gather data from every department of your organization, plan your next move wisely.
Cut costs
Take technology as an ally and eliminate redundant costs from your company. Reinvest saved capital to scale your business faster. It is one of the main goals of the digital transformation strategy.
Get new ideas
Creating the strategy of digital transformation can bring new, valuable ideas for improving your business processes. Thanks to the innovation-driven approach, the company can move further powered by great IT solutions.
Help your business grow
Optimizing unnecessary processes and implementing new digital solutions will help you increase the revenue and earn more in the future.

Integracje systemowe

Integracje z gotowymi rozwiązaniami

Postaw na nowoczesną integrację systemów IT – wdrażamy systemy zapewniające szybki i efektywny przepływ danych i usprawnienie Twoich procesów w firmie.
Sendgrid / Mailchimp
Połącz swoją aplikację z profesjonalnym dostawcą usług e-mailowych - bezpiecznie wysyłaj i śledź e-maile transakcyjne.
Stripe / PayPal / Chargebee
Postaw na proste i szybkie przetwarzanie płatności online dla firm.
Twilio & Messages
Korzystaj z wiadomości głosowych, SMS-ów, wiadomości Messenger lub wideo w swojej aplikacji dzięki szybkiemu i niezawodnemu interfejsowi API zbudowanemu dla programistów.
Google API, Facebook API
Używaj Google lub Open Street Maps w swojej aplikacji, zezwalaj użytkownikom na logowanie się za pośrednictwem konta Facebook lub Google i nie tylko.
iot

IoT

Internet Rzeczy

Internet Rzeczy coraz bardziej zyskuje na znaczeniu. Jest to w uproszczeniu koncepcja urządzeń, które mają na celu połączenie świata fizycznego z cyfrowym poprzez tworzenie niestandardowych rozwiązań spełniających potrzeby rynku. Potęga internetu rzeczy objawia się nie tylko w inteligentnych urządzeniach typu smart home, które pomagają w codziennym życiu, ale też ma zastosowanie w różnych branżach na całym świecie. Sprawdza się w prawie wszystkich sektorach na rynku, takich jak np. opieka zdrowotna, motoryzacja, bezpieczeństwo, handel detaliczny, podróże, produkcja itp. Połączenie urządzeń z siecią komputerową niesie ze sobą wiele korzyści, a jedną z nich jest obniżenie kosztów poprzez optymalizację przepływu pracy.
Przewiduje się, że globalny rynek rozwiązań z zakresu Internetu Rzeczy wzrośnie do 248 miliardów dolarów do końca 2020 roku. Ostatnie badania przeprowadzone przez Departament Badań Statista pokazują, że rynek osiągnął wartość 100 miliardów dolarów przychodu po raz pierwszy w 2017 r., a prognozy sugerują, że liczba ta wzrośnie do około 1,6 bln do 2025 r. To pokazuje, że Internet Rzeczy na stałe zagości w naszej rzeczywistości i warto wykorzystać jego najważniejsze zalety.
Realizacje

Sprawdź nasze najnowsze projekty. 91% dostarczonych na czas i w budżecie