Warsztaty produktowe – Product Design Workshop
event_storm

Warsztaty produktowe – kompleksowa analiza Twojego produktu

Weź udział w dedykowanych warsztatach produktowych i poznaj krok po kroku działanie Twojej aplikacji. Z pomocą naszych specjalistów kompleksowo przeanalizujesz pomysł na aplikację, zaoszczędzisz setki godzin developmentu i przyspieszysz start projektu.
Wave Wave
+ 100
godzin zrealizowanych warsztatów
+ 40
dostarczonych projektów
+ 6
lat doświadczenia
+ 3
nagrody
+ 100
godzin zrealizowanych warsztatów
+ 6
lat doświadczenie
+ 3
nagrody
+ 40
dostarczonych projektów
Overview

Warsztaty projektowe w Studio Software

Bitmap_Copy_3
Nasze autorskie Warsztaty Produktowe to niezwykle skuteczna technika warsztatowa, która pozwoli na pełne zrozumienie procesów zachodzących w Twoim systemie. W Studio Software specjalizujemy się w prowadzeniu warsztatów dla klientów z różnych branż i krajów.
Przykładamy dużą wagę do rozwijania umiejętności w zakresie prowadzenia warsztatów – bierzemy udział w szkoleniach z najlepszymi praktykami technik Event Storming, Design Sprint, prototypowania, Product Discovery oraz Value Proposition Canvas, które obecnie są częścią naszego warsztatu. Przebieg spotkań zawsze jest dostosowany do Twoich potrzeb biznesowych i w zależności od nich warsztat może potrwać od 1 do 5 dni. W każdej sesji uczestniczyć będzie doświadczony facylitator (prowadzący), osoba techniczna i ekspert biznesowy.
Bitmap_Copy_3
img_20210927_110716_(1)
Overview

Warsztaty produktowe w wersji online

img_20210927_110716_(1)
Posiadamy szerokie doświadczenie w realizacji warsztatów zdalnych. Wykorzystujemy wówczas sprawdzone narzędzia, które pozwalają nam współpracować z klientami z dowolnego miejsca na świecie. Jednym z nich jest przykładowo wirtualna tablica Miro, która idealnie sprawdza się we współpracy zdalnej.
Warsztat online to świetny pomysł, jeśli chcesz zaoszczędzić swój czas. Ze swojej strony gwarantujemy odpowiednie przygotowanie i pełne zaangażowanie w każdy realizowany projekt.
Korzyści

Co zyskasz wybierając nasze autorskie warsztaty produktowe?

Poznasz działanie produktu

Poznasz działanie Twojego produktu

Podczas warsztatów odkryjesz co dokładnie dzieje się z Twoją aplikacją w momencie, gdy zostają uruchomione kluczowe procesy. Dzięki temu z łatwością przeanalizujesz działanie systemu i zgromadzisz cenne wnioski.
Zweryfikujesz swój pomysł

Zweryfikujesz swój pomysł

Spojrzenie na produkt z szerszej perspektywy sprawi, że łatwiej wychwycisz elementy, które nie zostały uwzględnione na wcześniejszych etapach projektu i właściwie zaplanujesz kolejne kroki. Wytypujesz też kluczowe funkcjonalności, dzięki którym Twój produkt będzie generował zyski.
Przyspieszysz start projektu

Przyspieszysz start projektu

Zebranie najważniejszych informacji dotyczących Twojego produktu pozwoli Ci przygotować dokładną specyfikację IT, dzięki czemu zespół developerski w pełni zrozumie Twoje potrzeby i szybciej przystąpi do działania.
Oszczędzisz godziny pracy

Oszczędzisz dziesiątki godzin pracy

Przedstawienie jasnych i przemyślanych wymagań pozwala na przygotowanie skutecznego planu wdrażania projektu przez software house oraz zapobiega zmianom w trakcie trwania projektu. Skonkretyzowane wymagania przełożą się na zbudowanie dedykowanej aplikacji.
Otrzymasz dokładniejszą estymację kosztów projektu

Otrzymasz dokładniejszą estymację kosztów projektu

Na podstawie danych zgromadzonych na warsztatach zdecydowanie łatwiej będzie ocenić złożoność projektu i przedstawić możliwie jak najbardziej dokładną estymację kosztów IT, a także wskazać czas potrzebny na realizację projektu.
Spersonalizowana propozycja rozwiązania

Dostaniesz kluczowe materiały

Po zakończonym warsztacie otrzymasz od nas pełen pakiet materiałów do których zawsze będziesz mieć dostęp. Wśród nich znajdziesz m.in. efekt prac na tablicy Miro wraz z odzwierciedleniem procesu, estymację projektu i dedykowaną propozycję technologiczną.

zaufali nam:

logo_wsip_napis
Wago_logo
raczkowski-2
Bitmap

Przeanalizujemy Twój pomysł
za pomocą najlepszych technik

tick

Value Proposition Canvas

tick

Event
Storming

tick

Design
Sprint

Wybierz dedykowane warsztaty produktowe

WARSZTATY PROJEKTOWE

Warsztaty IT będą pomocne w szczególności, gdy:

Posiadasz niedokładną lub niekompletną specyfikację techniczną
Masz pomysł na produkt, ale nie wiesz jak go przełożyć na wymagania IT
Chcesz przyspieszyć realizację projektu
Chcesz poznać krok po kroku działanie aplikacji
Zależy Ci na dokładnej estymacji kosztów i czasu projektu
Twój system posiada złożone procesy, które wymagają uporządkowania
img

Jakie materiały otrzymasz?

Wizualizacja wszystkich procesów w aplikacji

Po warsztatach otrzymasz komplet materiałów z fazy Event Storming w postaci wirtualnej tablicy. To pozwoli Ci łatwiej zwizualizować sobie działanie aplikacji i procesy w niej zachodzące.

Prototyp aplikacji

Na własne oczy zobaczysz jak będzie działać Twoja aplikacja – otrzymasz klikalny prototyp, który kompleksowo zobrazuje produkt. Prototyp zostanie przygotowany przez doświadczonego designera na bazie kluczowych wniosków z warsztatu.

Interakcja użytkownika z aplikacją

Warsztaty pomogą nam zobrazować interakcje użytkownika z produktem. Dzięki User Journey Diagram dokładnie zobaczysz, jak będzie wyglądał ruch w Twojej aplikacji.

Koszty projektu i technologie

Podczas warsztatów dokładnie ocenimy zakres projektu, dzięki czemu otrzymasz szczegółową estymację i łatwiej podejmiesz dalsze decyzje. Dobierzemy również technologie dopasowane do potrzeb Twojego rozwiązania.

Rejestr Ryzyk

Przedstawimy wszystkie ryzyka zidentyfikowane na moment przeprowadzania analizy. W arkuszu każdy wpis (pojedyncze ryzyko) zawiera tytuł, krótki opis, propozycję obsługi ryzyka oraz ocenę istotności danego ryzyka.

Autentyczne opinie

Sprawdź, co mówią o nas klienci

Zamów warsztaty produktowe już teraz!

Zamów warsztaty produktowe już teraz!

ziomek-4