Badania i projektowanie użyteczności

UX Design dla Twoich projektów

Badania UX i testy usability sklepów internetowych

Większe przychody, lepsza konwersja, mniej porzuconych koszyków, to wszystko co możesz osiągnąć zwiększając miarę satysfakcji na swojej stronie internetowej. Wejdź z nami współpracę a sprawdzimy dla Ciebie użyteczność, bezpieczeństwo Twojej strony, przeprowadzimy analizę ścieżki ruchowej i szereg innych działań, dzięki czemu znacznie poprawisz swoje wyniki.

Projektowanie User Experience

Każda strona, sklep, każdy system oprócz tego, że musi być estetyczny, musi być także wygodne i przyjazny w obsłudze dla użytkownika. Projektowanie user experience co drugi rodzaj projektowania, któremu poddawany jest każdy projekt. Nie zapominaj, że ludzi lubią rzeczy proste, pozwól nam przygotować na to Twój produkt.

Badania użyteczności

Clicktracking

Clicktracking

Dowiedz się jak zachowują i w co klikają użytkownicy na Twojej stronie.
Dzięki badaniom clicktrackingu poznasz liczbę klików na konkretnych elementach strony, otrzymasz mapę termiczną kliknięć, poznasz widoczne na Twojej stronie obszary i kilka innych statystyk, które pozwolą Ci poprawić konwersję.

Eyetracking

Eyetracking

Skup uwagę użytkowników na najważniejszych elementach Twojej strony. Dowiedz się na co patrzą najpierw i na co najdłużej. Przeprowadzając badanie eyetracking otrzymasz ścieżkę wzroku, obszary zainteresowań oraz mapę uwagową. Nie pozwól błądzić swoim klientom, spraw by znaleźli to czego szukają.

User Testing

User Testing

Poznaj prawdziwe przeszkody swoich klientów w realizacji konkretnych działań („zamów produkt”, „sprawdź ofertę”, „zarejestruj konto”). Testy scenariuszowe pozwalają odkryć dotąd niezauważana trudności jakie mogą pojawiać się w Twoim sklepie lub stronie. Przetestuj swoją stronę, poznaj jej bariery i zlikwiduj je, jeszcze bardziej zwiększając swoją konwersję.

Testy i badania UX aplikacji mobilnych i stron internetowych

Zarówno strony jak i aplikacje mobilne mogą posiadać ukryte przeszkody, przez które nasze serwis tracą rzeszę użytkowników. Dzięki testom i badaniom user experience możesz zwiększać intuicyjność swoich portali i budować miejsca przyjazne dla użytkowników.

Zwiększ nawet dwukrotnie konwersję na swojej witrynie!

Prześlij zapytanie - otrzymasz darmową wycenę i poradnik!