Background Money Macbook
Więcej o projekcie

Firma Euro-Tax.pl S.A. jest spółką e-commerce zajmującą się pozyskiwaniem klientów przez kanały internetowe. Firma jest liderem polskiego rynku zwrotu podatku za granicą - odzyskała podatek dla ponad 100 tys. klientów, dzięki czemu jest najlepiej rozpoznawaną marką na rynku.

Mockup Euro-Tax
System testów A/B
System testów A/B
Integracje z CRM
Integracje z CRM
Zaawansowana wyszukiwarka
Zaawansowana wyszukiwarka
Optymalizacja wydajnościowa
Optymalizacja wydajnościowa
Dodatkowe systemy bezpieczeństwa
Dodatkowe systemy bezpieczeństwa
Opieka powdrożeniowa i rozwój
Opieka powdrożeniowa i rozwój
Euro-Tax Slide 1 Euro-Tax Slide 2 Euro-Tax Slide 3 Euro-Tax Slide 4 Euro-Tax Slide 5 Euro-Tax Slide 6 Euro-Tax Slide 7 Euro-Tax Slide 7 Euro-Tax Slide 7 Euro-Tax Slide 7

Rozwój systemów informatycznych jest kluczowym elementem modelu biznesowego Euro-Tax.pl. Aplikacja, którą stworzyliśmy pozwala znacząco zwiększać konwersję co ostatecznie przekłada się na większą ilość pozyskanych klientów.

Aplikacja jest dedykowanym narzędziem, które pozwala na zarządzanie wszystkimi kampaniami reklamowymi, łatwą i intuicyjną edycję Landing Page’y, prowadzenie A/B/X testów i generowanie zaawansowanych statystyk odwiedzin i konwersji. Aplikacja integruje się z partnerami handlowymi Spółki i pozwala śledzić ruch użytkowników aby jeszcze lepiej wpływać na ich decyzje zakupowe.

AngularJSAngular JS
Amazon AWSAmazon AWS
GitGit
PHPUnitPHPUnit
SeleniumSelenium
Elastic SearchElastic Search
Doctrine2 ORMDoctrine2 ORM
ZabbixZabbix
Zend2Zend2
TypeScriptTypeScript
KibanaKibana
LessLess
Jenkins CIJenkins CI