Budowa MVP
mvp-2

Usługi

MVP Development

Zbudujemy wstępną wersję Twojego produktu w 4-6 tygodni
Nasze usługi obejmują walidację pomysłu, prototypowanie oraz budowanie funkcjonalnego MVP. W zakres naszej pracy wchodzi także pełna analiza i niezbędne prace programistyczne. Możemy wdrożyć MVP w zaledwie 4-6 tygodni.
Wave Wave

MVP Development

Wybierz funkcjonalne MVP

i przetestuj swoje założenia biznesowe
MVP to bardzo ważny element w procesie budowy całego produktu. MVP to wstępny produkt posiadający minimalny zestaw najważniejszych funkcjonalności, co pozwala na sprawdzenie Twoich wstępnych założeń i zebranie pierwszego feedbacku od klientów. W odróżnieniu od tradycyjnego modelu, który zakłada wdrożenie produktu bez wcześniejszego sprawdzenia rynku, MVP pomoże Ci odpowiednio przygotować się do dalszych kroków. Posiadamy doświadczenie, które pozwala na kompleksową obsługę Twojego produktu – od weryfikacji założeń, mapowanie, planowanie po budowę całościowego rozwiązania od zera. Cały czas tworzymy z powodzeniem MVP dla naszych klientów, a potem rozbudowujemy istniejące projekty tak, aby odniosły komercyjny sukces. MVP przyniesie korzyści zarówno startupom, jak i innym, bardziej dojrzałym firmom.
Oszczędność czasu i pieniędzy
Dzięki wstępnej analizie potrzeb odbiorców i weryfikacji Twojego pomysłu, możesz zaoszczędzić swój czas i pieniądze, skupiając się na dostarczeniu produktu w pełni dopasowanego do potencjalnego klienta. Odpowiednio zaplanujesz przyszłe inwestycje i zoptymalizujesz plany.
Zgromadzenie cennego feedbacku
Pierwsza wersja Twojego produktu pozwoli Ci na otrzymanie cennych informacji od Twoich użytkowników. To właśnie oni decydują o jego późniejszym sukcesie, dlatego na tym etapie otrzymasz niezbędne informacje, aby zaplanować kolejne kroki w rozwoju rozwiązania. Feedback pozwoli Ci bliżej poznać potrzeby klientów.
Poznanie użytkowników
MVP pozwoli Ci bliżej przyjrzeć się swoim potencjalnym odbiorcom. Dowiesz się, jakie funkcjonalności mogą być przydatne na dalszym etapie rozwoju projektu, a także podejmiesz odpowiednie decyzje dotyczące przyszłych działań marketingowych. Zmaksymalizuj swój zysk i wybierz właściwą ścieżkę rozwoju dla swojego produktu.
idea-validation

Walidacja pomysłu

Osiągnij sukces projektu dzięki walidacji swojego pomysłu

Zastanawiasz się, czy Twój pomysł na produkt jest odpowiedni? Najlepszym sposobem na zmaksymalizowanie szansy na sukces jest odpowiednie przygotowanie się i research przed wypuszczeniem produktu na rynek. Jedną z najlepszych metod sprawdzenia, czy Twój pomysł ma szansę osiągnąć sukces jest jego przetestowanie. W tym celu organizujemy warsztaty, na których sprawdzamy biznesplan i dopasowanie pomysłu do rynku jeszcze przed ostatecznym releasem. Pomożemy Ci zwizualizować ideę dzięki odpowiednim narzędziom i zaplanować odpowiednią strategię na dalsze działania.

Prototypowanie

Prototypowanie i wireframing

Ostatnim krokiem przed stworzeniem MVP jest zaprojektowanie prototypu. Mamy doświadczenie w budowie prostych, funkcjonalnych prototypów, które pozwolą pozyskać inwestorów. Celem prototypu jest odzwierciedlenie Twojego pomysłu tak, abyś mógł przyjrzeć mu się w praktyce i zdecydować o kolejnych krokach rozwoju. Prototyp to tak naprawdę swojego rodzaju “próbka” produktu, która docelowo ma być przekształcona w prawdziwy, kompleksowy projekt.
Szybki proces
Tworzenie prototypu pozwala zaoszczędzić czas - budowa takiego rozwiązania trwa krótko i nie wymaga dużych nakładów pracy.
Poprawa funkcjonalności
Po stworzeniu prototypu łatwiej będzie zidentyfikować brakujące funkcjonalności i wdrożyć pewne poprawki.
Zmniejszenie kosztów
Wdrażanie poprawek na pierwszym etapie powstawania produktu pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze - jest to tańsze niż dokonywanie zmian w późniejszym etapie projektu.
Realizacje

Sprawdź nasze najnowsze projekty. 91% dostarczonych na czas i w budżecie