Tworzenie aplikacji webowych
web-2

Usługi

Aplikacje webowe

Projektujemy i budujemy
z wykorzystaniem PHP i JavaScript

Jesteśmy software housem, który tworzy rozwiązania IT szyte na miarę klienta. Wybierz oprogramowanie z wykorzystaniem sprawdzonych technologii takich jak JavaScript, czy PHP i znanych frameworków: Symfony, Laravel, React, Vue.js, czy Node.js.
Wave Wave

Platformy B2B/B2C, aplikacje wewnętrzne

Profesjonalne usługi Web Development

Podczas wieloletniej pracy zebraliśmy kompleksowe doświadczenie w tworzeniu wyjątkowych aplikacji webowych, które spełniają potrzeby klientów i użytkowników docelowych. Kluczem do sukcesu jest także wykorzystanie sprawdzonych i popularnych technologii – od dawna z powodzeniem tworzymy rozwiązania w oparciu o najlepsze narzędzia, tak aby efektem końcowym naszej pracy była funkcjonalna aplikacja. Za sukcesem takich produktów stoi nasz zespół, który ciągle udoskonala swoje umiejętności i na co dzień pomaga klientom w budowaniu innowacyjnych rozwiązań. Jest to kompleksowy proces, który składa się z różnych etapów, gdzie każdy jest tak samo istotny. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie tej drogi – od samego początku i wizualizacji pomysłów, po stworzenie produktu i późniejszą opiekę powdrożeniową.
JavaScript z pomocą Node.js i Express
Skorzystaj z JavaScript na serwerze i twórz funkcjonalne, asynchroniczne aplikacje, które zapewniają klientom wyjątkowe wrażenia.
PHP
Wybierz najpopularniejszy języka programowania, aby tworzyć kolejne aplikacje internetowe. Dzięki ponad 5-letniemu doświadczeniu w tej technologii i udokumentowanym osiągnięciom jesteśmy gotowi pomóc Ci w całym procesie budowania produktu IT.
Frameworki Symfony i Laravel
Łatwe w użyciu, skalowalne, a do tego wsparte dużą społecznością - Symfony i Laravel mają wiele zalet. Używamy ich codziennie, aby dostarczać naszym partnerom dedykowane produkty.
Bazy danych MySQL i MongoDB
Pracujemy zarówno z relacyjnymi (MySQL, PostgreSQL), jak i nierelacyjnymi (MongoDB) bazami danych w zależności od potrzeb projektu.
React
Zbuduj interaktywny interfejs użytkownika za pomocą tej nowoczesnej technologii. React jest idealny zarówno dla aplikacji webowych, jak i mobilnych i gwarantuje wyjątkowe wrażenia wizualne użytkownikom.
Vue.js
️Zaufaj technologii, która ciągle zyskuje coraz więcej entuzjastów na całym świecie. Vue.js jest łatwy w użyciu, elastyczny, a także dobrze udokumentowany - te zalety czynią go czołowym frameworkiem na świecie.
aplikacje webowe tworzenie

Backend Development

Javascript – tworzenie aplikacji webowych

JavaScript jest podstawą każdej nowoczesnej aplikacji internetowej. Ten język skryptowy ma szerokie zastosowanie w tworzeniu dynamicznej zawartości witryn internetowych, aktualizowaniu treści w czasie rzeczywistym, interaktywnych formularzach, różnych animacjach i zaawansowanych funkcjach, które zwiększają wydajność aplikacji internetowej i angażują użytkownika. Wykorzystujemy pełen potencjał JavaScriptu, korzystając z nowoczesnych frameworków i bibliotek. Istnieje wiele powodów, dla których warto wybrać właśnie Javascript w następnym projekcie programistycznym.

Backend Development

Projektowanie aplikacji w technologii PHP

PHP to popularny język skryptowy, który doskonale sprawdza się przy tworzeniu aplikacji webowych. Daje ogromne możliwości tworzenia wyjątkowych i intuicyjnych aplikacji i wykorzystywany jest zarówno do mniejszych jak i bardziej złożonych projektów. Ponadto jest to darmowy język, więc ostateczny koszt stworzenia projektu jest niższy w porównaniu do innych języków. PHP cechuje się wydajnością, a tworzone aplikacje odznaczają się wysokim poziomem bezpieczeństwa i są bogate w przydatne funkcje.
Ogromna społeczność
PHP jest najpopularniejszym językiem programowania na świecie - stoi za nim ogromna społeczność, która pomaga szybko i sprawnie rozwiązywać ewentualne problemy.
Prostota
Aplikacje internetowe można łatwo rozwijać, a dzięki dużej liczbie bezpłatnych rozszerzeń i bibliotek dodawanie nowych funkcji staje się bardzo intuicyjne.
Bezpieczeństwo
Biblioteki i frameworki PHP zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i zapobiegają atakom z użyciem złośliwego oprogramowania.

Frontend Development

Tworzenie aplikacji internetowych w React.js

React.js to biblioteka opensourcowa języka JavaScript używana w tworzeniu stron internetowych do interaktywnych elementów w witrynie. Framework został opracowany przez Facebooka i stale zyskuje coraz większą popularność. Jedną z największych zalet korzystania z frameworka React.js w projekcie jest redukcja czasu i kosztów – React może służyć do budowania aplikacji na wiele platform z wykorzystaniem tego samego kodu, co przyspiesza cały proces. Ponieważ większość kodu może być współdzielona między platformami, programowanie zarówno dla Androida, jak i iOS jest bardzo łatwe.
Responsywny
React.js umożliwia tworzenie w pełni responsywnych, szybkich i użytecznych stron internetowych dostosowanych do potrzeb użytkowników. Twoja aplikacja internetowa będzie responsywna i szybko dostosuje się do każdego rozmiaru ekranu.
Przyjazny dla SEO
Witryny oparte na technologii React znacznie skróciły czas ładowania strony dzięki dużej szybkości renderowania. Większa prędkość zachęca więcej użytkowników do przeglądania strony internetowej i łatwej konwersji. Aplikacje internetowe utworzone w React.js są łatwe do odczytania i indeksowania przez boty Google.
Łatwy w użyciu
React jest łatwy w użyciu, a stworzony kod jest jest klarowny i czytelny. Dzięki podejściu opartemu na komponentach i innym przydatnym funkcjom, React.js pomaga w budowaniu profesjonalnych aplikacji internetowych i wspiera je.
photos-web-1

Frontend Development

Technologia Vue.js

Vue.js to jeden z najpopularniejszych frameworków JavaScript, powszechnie używany do tworzenia aplikacji jednostronicowych i interfejsów użytkownika. Jest progresywny, elastyczny, lekki i łatwy do zintegrowania. Właśnie dlatego Vue.js jest używany na całym świecie do tworzenia nowoczesnych aplikacji. Biblioteka podstawowa koncentruje się tylko na warstwie i sprawia, że ​​framework jest łatwy do wdrożenia w istniejącym projekcie. Vue.js może być dobrym rozwiązaniem dla Twojego następnego projektu.
Efektywność
Dzięki mniejszej ilości kodowania możemy szybko stworzyć Twój produkt i osiągnąć pożądane rezultaty. Wybór Vue.js to świetny sposób na oszczędność czasu i przyspieszenie projektu.
Elastyczność
Framework może być używany na wiele różnych sposobów - możesz go wybrać do budowania wszelkiego rodzaju aplikacji. Pozwala bardzo szybko stworzyć prostą aplikację lub skupić się na bardziej skomplikowanych rozwiązaniach. Vue.js daje swobodę tworzenia struktury aplikacji i wybierania różnych sposobów wyrażania kodu.
Popularność
Vue.js zyskuje na popularności i jest wybierany przez wiele czołowych firm. Framework wspierany jest przez szybko rozwijającą się społeczność na całym świecie.
Prostota
Framework można dodać do dowolnego istniejącego projektu internetowego w bardzo łatwy sposób ze względu na jego bezcenne możliwości integracji. Vue.js świetnie sprawdza się w szybko zmieniającym się środowisku programistycznym.
Lekkość
Sekret Vue.js tkwi w jego niewielkich rozmiarach (18-21 KB). Jest to jeden z najszybszych frameworków JavaScript, który pozwala budować nowoczesne aplikacje internetowe.

Realizacje

Sprawdź nasze najnowsze projekty.
91% dostarczonych na czas i w budżecie.

Zrealizuj z nami swój pomysł!

Skontaktuj się z nami i stwórzmy wspólnie niezwykły projekt!