DevOps, Rozwiązania Chmurowe
cloud-6

Usługi

DevOps & Cloud – niezawodne rozwiązania w chmurze dla Twojej firmy

Oferujemy usługi z zakresu zarządzania rozwiązaniami chmurowymi, migracji do chmury, budowania systemów IT opartych na AWS, a także wdrażania procesów CI/CD w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa. Zajmujemy się także pełnym wsparciem i monitoringiem aplikacji.
Wave Wave

Cloud

Zarządzanie chmurą i architekturą

W Studio Software codziennie zarządzamy zarówno środowiskami chmurowymi, jak i lokalnymi infrastrukturami, w tym takimi procesami jak: migracja projektów do środowiska chmurowego, zautomatyzowane wdrażanie oraz tworzenie stabilnych i bezpiecznych środowisk aplikacyjnych, głównie na platformie AWS. Nasi eksperci dostarczą Ci dedykowane rozwiązania – mamy doświadczenie w świadczeniu wszelkich usług, które zwiększają produktywność i rozwój firmy. Wybierz usługi DevOps.
Migracja do chmury
Zapewnimy bezpieczną migrację do chmury dzięki przemyślanej strategii i użyciu nowoczesnych narzędzi - korzystamy głównie z AWS i DigitalOcean.
Automatyzacja procesów
Pomożemy Ci zautomatyzować powtarzalne procesy, tworząc dedykowane rozwiązania usprawniające pracę. Wdrażamy rozwiązania CI/CD.
Konfiguracja środowiska systemowego
Przygotujemy środowisko deweloperskie / przejściowe / produkcyjne z wykorzystaniem Dockera i AWS. Opracujemy strategię migracji i zajmiemy się kompleksowo całym procesem.
Tworzenie architektury
Zbudujemy Twoją architekturę za pomocą Amazon Web Services lub DigitalOcean w zależności od Twoich potrzeb i wymagań projektowych.
monitoring i rozwój aplikacji

Maintenance

Utrzymanie i monitoring aplikacji

Po wdrożeniu nowego oprogramowania warto skorzystać z naszych usług opieki powdrożeniowej i monitorowania, aby mieć pewność, że aplikacja cały czas będzie działała bez zarzutu. Dzięki naszej szerokiej wiedzy z zakresu utrzymania, rozwoju oprogramowania i monitoringu możemy zapewnić kompleksowe wsparcie Twojej infrastruktury. Kluczem jest użycie wysokiej jakości narzędzi, takich jak Zabbix, czy ELK Stack (ElasticSearch, Kibana) oraz odpowiednie zorganizowanie zespołu wsparcia, tak aby jego członkowie mogli szybko reagować i naprawić błędy.

Cloud

Korzyści biznesowe z użycia procesów CI/CD

Ciągła integracja (CI) i wdrażanie (CD) umożliwiają dostarczanie nowej wersji produktu lub szybkie wdrażanie nowych funkcji dla danej aplikacji. Proces CI to zestaw praktyk, których celem jest identyfikacja błędów i problemów w rozwoju aplikacji oraz ich szybka naprawa. Ułatwia to wdrażanie zmian w kodzie krok po kroku i ich testowanie. CI zapewnia automatyczny sposób tworzenia, pakowania i częstego testowania aplikacji. W efekcie upraszcza cały proces, poprawia ostateczną jakość projektu i zmniejsza nakład pracy.
Realizacje

Sprawdź nasze najnowsze projekty. 91% dostarczonych na czas i w budżecie