Oprogramowanie PHP

Usługi

Tworzenie aplikacji PHP – dedykowane platformy, aplikacje webowe, systemy

Wykorzystaj sprawdzoną technologię PHP i zbuduj z nami produkt, który pomoże Ci osiągnąć sukces. Z PHP korzystają najbardziej rozpoznawalne firmy, jak np. Facebook, czy WordPress. Według analizy przedstawionej przez W3Tech, aż 79% serwisów napisanych jest w PHP.
e-learning-1
Platformy e-learningowe
Zacznij zarabiać dzięki stworzeniu dedykowanej platformy do nauki zdalnej. Otrzymasz kompleksowy system, który będzie w pełni dostosowany do Twoich potrzeb biznesowych.
b2b-1
Systemy B2B
Optymalizuj koszty i rozwijaj swój biznes dzięki funkcjonalnym platformom B2B. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dostarczać rozwiązania szyte na miarę.
saas-1
Platformy SaaS
Twórz skalowalne i nowoczesne produkty, które umożliwią dotarcie do klientów na całym świecie. Odkryj potencjał innowacyjnych rozwiązań IT.
pwa-1
Aplikacje PWA
Zbuduj z nami nowoczesną aplikację progresywną, która wykorzystuje najlepsze rozwiązania sieciowe w celu dostarczenia użytkownikom jak najlepszych doświadczeń.
sys-wew-1
Systemy wewnętrzne
Automatyzuj wewnętrzne procesy firmowe, optymalizuj pracę i rozwiązuj problemy dzięki spersonalizowanym systemom wewnętrznym.
b2c-1
Platformy B2C
Docieraj do swoich klientów za pomocą praktycznych rozwiązań w formie platform B2C. Stwórz z nami produkt, który pozwoli Ci wyprzedzić konkurencję.
Wave Wave

Aplikacje PHP

Oprogramowanie PHP – dedykowane rozwiązania dla Twojego biznesu

Język PHP daje wiele możliwości i za jego pomocą można zbudować różnorodne rozwiązania IT. Technologia ta nieustannie się rozwija, co pozwala na korzystanie z wielu nowych funkcji i zapewnia wysokie bezpieczeństwo oprogramowania. Wybierając oprogramowanie PHP szyte na miarę, zyskasz produkt w pełni dopasowany do Twoich potrzeb.
Twórz z nami funkcjonalne aplikacje PHP w postaci dedykowanych platform i systemów, które pozwolą Twojej firmie rosnąć. Każdy programista PHP, który będzie pracował nad Twoim projektem ma udokumentowane doświadczenie komercyjne i zadba o najdrobniejsze szczegóły. Możemy dostarczyć Ci gotowe rozwiązania stworzone od podstaw, lub rozszerzyć istniejący system.
php_illu_2 (1)
Otrzymaj darmową wycenę swojej aplikacji!

Kluczowe frameworki PHP

Sprawdzone frameworki PHP znacznie przyspieszają proces tworzenia aplikacji, dzięki czemu oszczędzisz czas i pieniądze. W naszej pracy korzystamy zwykle z dwóch popularnych frameworków – Symfony i Laravela. Wykorzystanie profesjonalnych technologii sprawia, że każdy developer PHP w naszym zespole działa wydajniej. Zobacz, co cechuje najważniejsze frameworki PHP i dlaczego znacznie poprawiają efektywność pracy.
symfony
Stworzony z myślą o optymalizacji procesu podczas którego powstają aplikacje PHP. Wśród jego zalet podkreśla się przede wszystkim szybkość, elastyczność i stały rozwój dzięki wsparciu społeczności. Twórcom framework’u zależy przede wszystkim na jakości i efektywności - przyszłość Symfony zmierza właśnie w takim kierunku.
pngkey.com-singapore-flag-png-1939856
Laravel posiada wiele zalet, które znacznie przyspieszają tworzenie funkcjonalnych aplikacji webowych. Jest on bardzo dobrze udokumentowany, posiada własny, dedykowany system szablonów, a także odpowiednie funkcje służące optymalizacji pracy. Dodając do tego intuicyjność i prostotę, otrzymujemy narzędzie, dzięki któremu każdy programista PHP może działać przyjemnie i efektywnie.
monitoring i rozwój aplikacji

Zespół ekspertów

Zaufaj doświadczonym specjalistom w Studio Software

Jesteśmy doświadczoną firmą programistyczną i już od 6 lat pomagamy naszym klientom rozwijać biznes tworząc m.in. dedykowane oprogramowanie PHP. Mamy na swoim koncie ok. 45 polskich i zagranicznych projektów zrealizowanych dla startupów oraz większych firm z wielu branż. Sprawdź nasze portfolio.
Nasz zespół składa się z doświadczonych programistów i managerów. Zależy nam na rekrutacji wykwalifikowanych specjalistów, dlatego PHP Developer dołączając do zespołu, przechodzi kilkuetapowy proces rekrutacyjny, który pozwala nam odpowiednio ocenić umiejętności i team-fit. We współpracy z klientami stawiamy na komunikację i transparencję, dzięki czemu tworzymy długoterminowe, partnerskie relacje.
monitoring i rozwój aplikacji
Szukasz profesjonalnego software house’u?

PHP outsourcing

Dlaczego warto wybrać technologię PHP?

popularnosc

Popularność

PHP jest bardzo często wykorzystywany jeśli chodzi o projektowanie aplikacji PHP. Używany jest w najbardziej znanych portalach i aplikacjach, jak choćby Facebook, Wikipedia, czy WordPress, a jego popularność stale rośnie. Badania wskazują, że aż 79% serwisów korzysta z PHP.
stabilnosc

Stabilność

PHP wspierany jest przez dużą społeczność, a także dynamicznie się rozwija. To wskazuje na duży potencjał języka i sprawia, że jest on bardzo przyszłościowy, a to z kolei gwarantuje stabilność Twojej aplikacji.
wydajnosc

Wydajność

Aktualna wersja PHP 8.0 charakteryzuje się dużą wydajnością, prawie trzykrotnie wyższą od jednej z wcześniejszych wersji - 5.6. Znaczne przyśpieszenie sprawia, że programista PHP może uzyskać lepszy efekt, przy mniejszym nakładzie pracy.
bezpieczenstwo

Bezpieczeństwo

Technologia ta jest stale aktualizowana, a w razie pojawienia się jakichkolwiek problemów z bezpieczeństwem są one na bieżąco rozwiązywane. PHP posiada wbudowane zabezpieczenia, które sprawiają, że aplikacja PHP jest chroniona przed złośliwym oprogramowaniem i wirusami.
Realizacje

Sprawdź nasze najnowsze projekty. 91% dostarczonych na czas i w budżecie

Autentyczne opinie

Zobacz opinie naszych klientów

Artykuły

Rozwijaj swoją wiedzę programistyczną z naszymi wyjątkowymi artykułami na blogu

Aplikacje mobilne