Outsourcing IT i dedykowane zespoły Agile
agile-2-1

Usługi

Outsourcing IT i zwinne zespoły Agile

stworzymy dla Ciebie najwyższej jakości
produkty IT
Skorzystaj z naszego szerokiego doświadczenia w outsourcingu IT i dostępu do nowoczesnych rozwiązań. Na każdym etapie współpracy stawiamy na efektywność, transparencję i wzajemne zaufanie. Zrealizujemy projekt, który będzie w pełni odpowiadał Twoim potrzebom biznesowym.
Wave Wave

Outsourcing IT

Dlaczego warto z nami współpracować w ramach outsourcingu IT?

Dostęp do sprawdzonych specjalistów
Nasi programiści biorą udział w kilku etapowym procesie rekrutacyjnym - sprawdzamy dokładnie ich umiejętności, aby współpracować z najlepszymi. Stawiamy nie tylko na umiejętności techniczne, ale również zdolności komunikacyjne i wiedzę biznesową, co zapewnia udaną współpracę.
Zaufanie i transparencja
Zależy nam, aby klienci czuli się pewnie i bezpiecznie, dlatego nasze działania są w pełni transparentne. Organizujemy też regularne spotkania, na których omawiamy efekty pracy. Otrzymujesz od nas dostęp do narzędzi takich jak JIRA, czy do repozytorium kodu (Bitbucket), dzięki czemu masz wgląd we wszystkie zadania i możesz cały czas śledzić postępy projektu. Nasz proces projektowy jest łatwy do weryfikacji i elastyczny.
Okres próbny
Rozumiemy, że na decydując się na outsourcing IT wolisz sprawdzić, czy dana forma współpracy faktycznie odpowiada Twoim potrzebom. Dajemy Ci taką możliwość - oferujemy miesięczny okres próbny, po którym możesz zdecydować, czy kontynuujemy współpracę.
IMG_9147

Outsourcing IT

Dedykowane zespoły Agile

Wierzymy, że za sukcesem danego projektu stoją wyjątkowi ludzie. To właśnie dlatego nasz zespół składa się z doświadczonych programistów i project managerów, którzy są gotowi, by rozwiązać wszelkie problemy zarówno natury technologicznej, jak i biznesowej. Na co dzień pracujemy w zwinnych metodykach (Agile), co usprawnia pracę – dzięki temu jesteśmy elastyczni, szybcy i efektywni. Ważnym elementem naszej pracy jest transparencja.

Wyjątkowe technologie

Programowanie w Node.js / PostgreSQL / React / Redux / PHP / JavaScript / Docker / AWS

IMG_9234

Outsourcing IT

Outsourcing informatyczny – tworzenie kompleksowych rozwiązań IT

Dostarczamy dedykowane rozwiązania w ramach outsourcingu usług IT. Aplikacje, które tworzymy oparte są na sprawdzonych technologiach (front end – React, Vue.js) i back end (Node.js, PHP). Specjalizujemy się też w Redis, RabbitMQ, Amazon AWS, MongoDB, Nginx, oraz Load Balancing, co umożliwia przygotowywanie skalowalnych aplikacji webowych. Stawiamy na długoterminową współpracę, a w naszym portfolio znajdują się klienci z różnych krajów i branż takich jak przykładowo: edukacja, motoryzacja, opieka zdrowotna, Fintech, itp.

Realizacje

Sprawdź nasze najnowsze projekty.
91% dostarczonych na czas i w budżecie.

Zrealizuj z nami swój pomysł!

Skontaktuj się z nami i stwórzmy wspólnie niezwykły projekt!