Outsourcing IT i dedykowane zespoły Agile
agile-2-1

Usługi

Outsourcing IT i zwinne zespoły Agile

Outsourcing IT

i zwinne zespoły Agile

Tworzymy wysokiej jakości produkty IT
Skorzystaj z naszego szerokiego doświadczenia w outsourcingu IT i dostępu do nowoczesnych rozwiązań. Na każdym etapie współpracy stawiamy na efektywność, transparencję i wzajemne zaufanie. Zrealizujemy projekt, który będzie w pełni odpowiadał Twoim potrzebom biznesowym.
Wave Wave

Outsourcing IT

Dlaczego warto z nami współpracować w ramach outsourcingu IT?

Dostęp do sprawdzonych specjalistów
Zespół Studio Software liczy 25+ osób i stale się powiększa. Na pokładzie mamy doświadczonych specjalistów, którzy od lat tworzą dedykowane rozwiązania IT dla klientów. Przy rekrutacji, zwracamy uwagę nie tylko na umiejętności techniczne, ale również team-fit i wiedzę biznesową, co pozwala nam tworzyć idealne zespoły kompetencyjne. Kilkuetapowy, dobrze przygotowany proces rekrutacyjny sprawia, że dołączają do nas sprawdzeni specjaliści, którzy stworzą wysokiej jakości rozwiązanie zbieżne z Twoimi potrzebami.
Wsparcie na każdym etapie projektu
Ze swojej strony gwarantujemy 100% zaangażowanie w Twój projekt. Nad Twoim produktem będą pracowali wyłącznie dedykowani programiści. W Studio Software odpowiadamy na różnorodne potrzeby klientów - możemy wesprzeć Cię już na samym poczatku drogi, np. gdy potrzebujesz konsultacji biznesowej odnośnie komunikacji z przyszłymi inwestorami. Możesz otrzymać także wsparcie dedykowanego Product Ownera, który zajmie się prowadzeniem projektu po Twojej stronie.
Outsourcing informatyczny od A do Z
Zajmujemy się kompleksowym wsparciem biznesów w dostarczaniu dedykowanego oprogramowania - od analizy, po design, development, a następnie rozwój produktu i opiekę powdrożeniową. Jeśli potrzebujesz przeanalizować swój pomysł i produkt, zorganizujemy dla Ciebie warsztaty Event Storming. Oferujemy również monitoring aplikacji, dzięki czemu masz pewność, że zawsze pomożemy w przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów. Wybierz outsourcing IT i zyskaj sprawdzone rozwiązania.
Szerokie doświadczenie
Oferujemy outsourcing IT dla firm z różnych branż (edukacja, motoryzacja, opieka zdrowotna, Fintech, itp.). Do tej pory zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt projektów, co pozwoliło nam zebrać duże doświadczenie zarówno we współpracy ze startupami, jak i większymi firmami w Polsce i za granicą. Twój produkt będzie tworzony z wykorzystaniem profesjonalnych technologii, a nasz zespół dopilnuje, aby był zgodny z Twoimi celami biznesowymi.
Kluczowe wartości
Zależy nam, aby nasi klienci czuli się pewnie i bezpiecznie na każdym etapie współpracy, dlatego zawsze działamy według wypracowanych wartości. Nasze działania są w pełni transparentne i stawiamy na komunikację - zapraszamy Cię m.in. na regularne spotkania, na których omawiamy efekty pracy. Otrzymujesz od nas dostęp do narzędzi takich jak JIRA, czy do repozytorium kodu (Bitbucket), dzięki czemu masz wgląd we wszystkie zadania i możesz cały czas śledzić postępy projektu.
Okres próbny
Rozumiemy, że na decydując się na outsourcing IT wolisz sprawdzić, czy dana forma współpracy faktycznie odpowiada Twoim potrzebom. Dajemy Ci taką możliwość - oferujemy miesięczny okres próbny, po którym możesz zdecydować, czy kontynuujemy współpracę. W każdej sytuacji gwarantujemy podpisanie NDA i własność kodu.

Szukasz profesjonalnego software house’u?

IMG_9147

Outsourcing IT

Dedykowane zespoły Agile

Wierzymy, że za sukcesem danego projektu stoją wyjątkowi ludzie. To właśnie dlatego nasz zespół składa się z doświadczonych programistów i project managerów, którzy są gotowi, by rozwiązać wszelkie problemy zarówno natury technologicznej, jak i biznesowej. Na co dzień pracujemy w zwinnych metodykach (Agile), co usprawnia pracę – dzięki temu jesteśmy elastyczni, szybcy i efektywni. Ważnym elementem naszej pracy jest transparencja.

Outsourcing pracowników IT – jakie otrzymasz korzyści?

Oszczędność czasu

Zajmiemy się kompleksowo Twoim projektem, dzięki czemu oszczędzisz nie tylko czas, ale również pieniądze. W sytuacji, gdy nie możesz w pełni zaangażować się w projekt, otrzymasz od nas możliwość współpracy z dedykowanym Product Ownerem, który dopilnuje wszystkiego po Twojej stronie. Nie musisz tworzyć swojego zespołu od podstaw, co pozwala na dużą oszczędność.

Współpraca i zaangażowanie

Stawiamy na kompleksową współpracę, dzięki czemu masz pewność, że możesz na nas liczyć na każdym etapie projektu. Stworzymy dla Ciebie nie tylko wysokiej jakości produkt, ale także zaoferujemy kompleksowe wsparcie biznesowe. Szczególnie istotna jest dla nas komunikacja i transparencja – to wartości, które pozwalają nam rozwijać długoterminowe współprace.

Wiedza i doświadczenie

Wybierając outsourcing pracowników IT, możesz liczyć na współpracę z dedykowanymi specjalistami, którzy mają doświadczenie w tworzeniu różnych produktów na wielu rynkach. Zyskaj czas rezygnując z zatrudniania dodatkowych osób i tworzenia zespołu od podstaw – postaw na IT outsourcing. Nasi specjaliści tworzyli rozwiązania dla takich marek jak Jutrzenka, Eurotax, czy Vorwerk.

Wyjątkowe technologie

Programowanie w Node.js / PostgreSQL / React / Redux / PHP / JavaScript / Docker / AWS
IMG_9234

Outsourcing IT

Outsourcing informatyczny – tworzenie kompleksowych rozwiązań IT

Dostarczamy dedykowane rozwiązania w ramach outsourcingu usług IT. Aplikacje, które tworzymy oparte są na sprawdzonych technologiach (front end – React, Vue.js) i back end (Node.js, PHP). Specjalizujemy się też w Redis, RabbitMQ, Amazon AWS, MongoDB, Nginx, oraz Load Balancing, co umożliwia przygotowywanie skalowalnych aplikacji webowych. Stawiamy na długoterminową współpracę, a w naszym portfolio znajdują się klienci z różnych krajów i branż takich jak przykładowo: edukacja, motoryzacja, opieka zdrowotna, Fintech, itp.

🚀 Nasz nowy ebook jest już dostępny!

Jak rozpocząć udaną współpracę z software house'm w 5 krokach?

Pobierz ten kompleksowy przewodnik i zbuduj swój produkt z pełnym wsparciem.

ebook software house
Artykuły

Rozwijaj swoją wiedzę programistyczną z naszymi wyjątkowymi artykułami na blogu

Aplikacje mobilne